Album: Forever Child
Data wydania: 2016
Gatunek: Pop
Tekst: Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska - Chylińska urodziła się 23 maja 1976 w Gdańsku jako córka dziennikarza sportowego i nauczycielki-pedagoga. Jej starszy brat Wawrzyn również przejawia czynne zainteresowanie muzyką. P... Czytaj wiecej
2,1k
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Coś za mało Twoich spojrzeń,
Już wiem, że nie zdążę,
Coś za słodko między nami,
A jednak się nie znamy.

Byłeś moim powołaniem,
Ze mną pojednaniem,
Nagle mówisz wszystko jedno,
To zły sen, koniec ze mną. (ze mną, ze mną...)

Już,
Przebudziłam się, by żyć
Znów,
Spalę wszystko, spłoniesz Ty.

To co?
Już mogę w tę noc,
Wychodzę,
Ja znam tę drogę,
I zdążę,
Nie zbłądzę
Nie, nie, nie.

Czy jesteś tam?
Czy widzisz mnie?
Czy chcesz tu być?
Czy tego chcesz?

4x Ja tego chcę!
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Piosenka traktuje o złudnych nadziejach oraz ulotnych szansach na stworzenie doskonałego i stabilnego związku miłosnego. Agnieszka Chylińska przeżyła w swoim życiu bardzo ciężki okres. Rozstanie z mężem doprowadziło do upadku całego świata, który od kilku lat artystka budowała. W tym utworze piosenkarka ukazuje równie niefortunną sytuację życia w cierpieniu. Początkowo wszystko wydaje się być jak najbardziej korzystne o dobre. Niestety coraz mniej przyjaznych spojrzeń, poświęcania sobie czasu, uwagi oraz zrozumienia doprowadzają do pojawiania się konfliktów. Tak na prawdę Chylińska nie jest pewna czy zna swojego partnera na tyle dobrze, aby móc w stanie sprostać jego oczekiwaniom. To dla niego mogła zrobić wszystko.

 

Mężczyzna stał się jej głównym powodem do życia i powołanie. Obojętność, z jaką spotkał się wokalistka w późniejszym czasie wyrządziła jej wielką krzywdę. „Nagle mówisz wszystko jedno,. To zły sen, koniec ze mną:. W ciągu jednej chwili cały uporządkowany świat Agnieszki Chylińskiej burzy się i sprowadza do gruzu. Od tej pory już nic nie będzie takie jak dawniej. Mimo wielkiej miłosnej tragedii wokalistka nie ma zamiaru pogrążać się w smutki, lecz postanawia zawalczyć o siebie i uporać się wielką stratą ukochanego. „przebudziłam się, by żyć. Spalę wszystko, spłoniesz Ty”.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie Forever Child
1.
8,8k
2.
3,8k
4.
2,3k
5.
2,1k
6.
2,1k
7.
1,7k
9.
1k
10.
721
Najpopularniejsze od Agnieszka Chylińska
Polecane przez Groove
Popularne teksty