Jak Zioła
Akurat
Album: Pomarańcza
Gatunek: Rock, Punk Rock, Ska
409
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Gdy chciałem usłyszeć Twój głos
Wiatr uczynił mnie głuchym
Kiedy chciałem Cię ujrzeć
Mgła zamknęła mi oczy
A kiedy chciałem Cie dotknąć
Moje dłonie oplotły powoje

A nic tak nie koi jak wiatr
A nic tak nie tuli jak mgła
A nic tak nie leczy jak zioła
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„Jak Zioła” to utwór opowiadający o potrzebie miłości, którą każdy człowiek posiada. Nawet ci, którzy cenią sobie wolność i niezależność nie zawsze potrafią poradzić sobie z samotnością. Wszyscy chcemy kochać i być kochanym, zdając sobie sprawę że jest to źródłem szczęścia, nieporównywalnego do niczego innego.

 

Wokalista zwraca się tutaj do swojej ukochanej, wyznając jej jak bardzo mu jej brakuje. Nie jest w stanie się do niej zbliżyć i czuje się, jakby cały świat działał przeciwko niemu. Próbuje ze wszystkich sił jej dosięgnąć, ale coś zawsze mu to utrudnia, skazując na dalsze cierpienie z dala od swojej miłości. Nie poddaje się jednak, widząc w tej kobiecie spełnienie swoich marzeń i dalej niestrudzenie walczy o jej względy.

 

Mango, które wspomniane jest tutaj przez autora, to owoc będący symbolem właśnie miłości i szczęścia. Widzimy więc, że uczucie między dwojgiem ludzi jest w stanie dać nam poczucie sensu w życiu, wyleczyć każdą ranę, jaką mamy na swoim sercu. Gdy na naszej drodze pojawia się ta jedyna, wyjątkowa osoba, otwiera się dla nas droga do prawdziwej radości i szczęścia. Powinniśmy więc nią podążać, nieważne jak wiele przeciwności stanie nam na drodze.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Najpopularniejsze od Akurat
Polecane przez Groove
Popularne teksty