Lil Nas X
Miejsce urodzenia: Montero Lamar Hill
Data urodzenia: 1999-04-09
Gatunek: Rap
317
{{ like_int }}

Amerykański raper, piosenkarz i autor tekstów. Międzynarodową sławę i zainteresowanie opinii publicznej zyskał po wydaniu singla w stylu country - "Old Town Road", który na początku 2019 roku zdobył wręcz wiralową popularność w aplikacji do udostępniania wideo TikTok. Piosenka osiągnęła pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. W trzynastym tygodniu na szczycie stała się najdłużej trwającą piosenką hip-hopową na liście. Pozostała na pierwszym miejscu piętnaście tygodni czyniąc rapera jedynym otwarcie gejowskim artystą, który to osiągnął. Jego debiutancka EPka - "7",...

+ Czytaj więcej Zasugeruj poprawkę w opisie

Amerykański raper, piosenkarz i autor tekstów. Międzynarodową sławę i zainteresowanie opinii publicznej zyskał po wydaniu singla w stylu country - "Old Town Road", który na początku 2019 roku zdobył wręcz wiralową popularność w aplikacji do udostępniania wideo TikTok. Piosenka osiągnęła pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. W trzynastym tygodniu na szczycie stała się najdłużej trwającą piosenką hip-hopową na liście. Pozostała na pierwszym miejscu piętnaście tygodni czyniąc rapera jedynym otwarcie gejowskim artystą, który to osiągnął. Jego debiutancka EPka - "7", została wydana 21 czerwca 2019 roku. Drugi singiel "Panini", również pozostaje w pierwszej dziesiątce po debiucie 3 lipca 2019 roku.


Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
- Czytaj mniej Zasugeruj poprawkę w opisie

Inni artyści w tym gatunku muzycznym
Infinit'
{{ like_int }}
Infinit'
King Ru$$
{{ like_int }}
King Ru$$
RTJII
{{ like_int }}
RTJII
Domo Genesis & Alchemist
{{ like_int }}
Domo Genesis & Alchemist
Main Concept
{{ like_int }}
Main Concept