AJ Mitchell na temat utworu „All My Friends” i albumu: „It's So Personal”

Dodany: 22 maj 2019 22:05
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Wokalista i autor tekstów AJ Mitchell omawia swoją podróż muzyczną od czasu publikowania w mediach społecznościowych swoich utworów, aż po współczesne czasy.  „To najbardziej szalona rzecz, jaka kiedykolwiek przydarzyła mi się w życiu”, mówi AJ Mitchell, notując swoje pierwsze pojawienie się na liście  Billboard z melancholijnym singlem „All My Friends”. W kwietniu utwór zadebiutował na mapie AirPlay Pop Songs. „To jest tak surrealistyczne” - opowiada Billboard Pop Shop Podcast.  „To naprawdę najbardziej szalona rzecz”.

Utwór "All My Friends" pochodzi z nadchodzącego debiutanckiego albumu 18-latka, który, jak mówi, jest „w zasadzie zrobiony” i ma się ukazać „bardzo, bardzo szybko”. Na rzecz tej pracy w 2018 r. Mitchell zrezygnował z EP "Hopeful". 

Mitchell mówi, że jest „naprawdę szczęśliwy”, że odniósł sukces dzięki „All My Friends”, ponieważ jest „bardziej dojrzała” niż ostatnia partia piosenek, które zaprezentował. "Większość muzyki na moim albumie to utwory, które napisałem samodzielnie… Jestem bardzo, bardzo podekscytowany tym projektem, ponieważ nad tym pracowałem przez cały rok. A teraz nie jest to jedna piosenka, którą wydaję, to cały album - cały projekt - nad którym spędziłem tyle czasu. To bardzo osobiste.