Bebe Rexha w klipie do “Last Hurrah”

Dodany: 22 lut 2019 19:17
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

W zeszłym tygodniu Bebe Rexha wydała nowy singiel "Last Hurray" z teledyskiem bardziej twórczym niż większość dotychczasowych wizualizacji artystycznych. Bebe Rexha podkreśla wizerunek niegrzecznej dziewczynki, która nie zamierza siedzieć cicho. 

Za dnia jest aniołem w kuszącej sukience, spacerując ulicą pod rozległym błękitem nieba. Jest boska. W nocy prezentuje się w obcisłej czerwonej sukience, w czerwonym nocnym klubie, masuje języki obcych i grzeszy od serca. Ale sprawy robią się dziwniejsze. 

W teledysku znajdziemy także sceny uwodzicielskich zakonnic. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Zobaczysz uroczego kota, który wyjrzy głowę z jednoczęściowego body, krwistoczerwone paznokcie z ogniem wiejącym od spiczastych końcówek, a sama Rexha zwisa z ramy okna otoczonej ostrymi ogniami.

Jest tak wiele do rozpakowania, że ​​najlepiej jest sprawdzić samemu. To mroczny, seksowny efekt wizualny, który sprawia, że ​​jej nominacja do najlepszego nowego wykonawcy na 61. Grammy Awards jest co najmniej słuszna.

 

 

Przypisane do Artysty: Bebe Rexha
Źródło artykułu: billboard.com