Dua Lipa w utworze "Swan Song"

Dodany: 18 gru 2018 16:05
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Dua Lipa ogłosiła, że ​​będzie współautorką nowego singla pt. "Swan Song", który powstał na potrzeby najnowszego filmu przygodowego Twentieth Century Fox "Alita: Battle Angel". Premiera filmu zaplanowana jest na 14 lutego 2019 oku.

Wyprodukowany przez Jamesa Camerona i Jona Landaua (Avatar) i wyreżyserowany przez Roberta Rodrigueza (Sin City), nowy film jest epicką przygodą potężnej młodej dziewczyny, Ality, która budzi się w przyszłości bez wspomnień z przeszłości. Z pomocą przyjaciół Alita uczy się kochać swój nowy świat, jednak zaczyna odkrywać tajemnice z przeszłości, które mogą potencjalnie zmienić na zawsze jej przyszłość.

- Od momentu, w którym obejrzeliśmy jej wideo do utworu "New Rules , wiedzieliśmy, że Dua Lipa będzie idealną artystką, która wykona piosenkę na potrzeby naszego filmu - powiedział producent Jon Landau. Ma siłę, moc i postawę w swoich występach, które Alita uosabia w filmie. Jim, Robert i ja jesteśmy zachwyceni, że mamy ją na pokładzie i jesteśmy pewni, że zrobi ze "Swan Song" idealny inspirujący i wzmacniającą hymn.

Dua Lipa wyraziła już swoje podekscytowanie zarówno nowym singlem, jak i filmem. Jestem zaintrygowany zarówno samą Alitą, jak i niesamowitą ekipą twórców, która zebrała się, aby ten film mógł powstać - powiedziała Lipa.

https://www.instagram.com/p/BrfpFNihsE3/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Przypisane do Artysty: Dua Lipa
Źródło artykułu: billboard.com