Ellie Goulding: nowa płyta w 2019 roku!

Dodany: 4 sty 2019 18:25
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Czy Ellie Goulding pracuje nad nowym albumem? Podczas, gdy współpracownicy wokalistki trzymają język za zębami, to informacje krążące w Internecie sugerują, że nowy materiał ukaże się w 2019 roku. Krążyły pogłoski, że piosenkarka wraca do studia nagrywając coś, co może być powrotem do jej muzycznych korzeni.

Spekulacje, że Ellie Goulding pracuje w studiu nagraniowym nad nowym albumem, są prawdziwe. "Wciąż jest we wczesnym stadium", "Ona ma zabezpieczenia na drzwiach, aby nikt nie usłyszał szeptu" - podaje niezidentyfikowane źródło.

Mówi się, że Ellie Goulding planuje trasę po całym świecie pod koniec 2020 roku. Kiedy skontaktowano się z nią, przedstawiciel nie miał żadnych informacji na temat nowego albumu ani żadnych planów dotyczących przyszłości piosenkarki. Fani będą z niecierpliwością oczekiwać na nowości z jej strony.

Warto wspomnieć, że pod koniec zeszłego roku ukazał się singiel “Close To Me”, który powstał we współpracy z Diplo i gościnnie występuje w nim raper Swae Lee. Gouling jednak twierdzi, że ten utwór różni się od pozostałego materiału na płycie i nie reprezentuje całości. W jednym z wywiadów zdradziła także, że następny singiel może doprowadzić nas do łez!

Przypisane do Artysty: Ellie Goulding
Źródło artykułu: en.mediamass.net