FKA Twigs powraca!

Dodany: 25 kwi 2019 17:05
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Minęło pięć długich lat, odkąd ostatni raz dostaliśmy album od wielce utalentowanej brytyjskiej FKA Twigs. Już dziś swoją premierę ma utwór "Cellophane" wraz z teledyskiem.

FKA Twigs napisała i wyprodukowała utwór „Cellophane” z Jeffem Kleinmanem i Michaelem Uzowuru. Singiel, który jest wydany przez Young Turks, jest „przebłyskiem tego, czego można się spodziewać po jej drugim albumie”, jak wynika z komunikatu prasowego. FKA Twigs wydały swój pełnoprawny debiut LP1 w 2014 roku. Teraz rozpoczyna trasę koncertową. Pierwsze koncerty już w maju.

Omawiając proces tworzenia „Cellophane”, artystka powiedziała w oświadczeniu, że: „przez całe życie ćwiczyłam, aby stać się najlepszą, jaką mogę być, lecz tym razem nie zadziałało. Musiałam zburzyć każdy mur, odbudować siebie i zacząć wszystko od nowa"

W maju 2018 roku artystka ujawniła, że miała sześć guzów mięśniaków. W oświadczeniu, które napisała: „Dziękuję ci, cenne ciało za uzdrowienie, dziękuję, że przypominasz mi, bym była dla siebie łaskawa, jesteś wspaniałą rzeczą".

Przypisane do Artysty: FKA twigs
Źródło artykułu: billboard.com