"Flux" od Ellie Goulding

Dodany: 4 mar 2019 09:37
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Nominowana do nagrody Grammy piosenkarka i autorka tekstów Ellie Goulding wydała swoją nową piosenkę "Flux".

Goulding po raz kolejny współpracowała z producentami Jimem Elliotem i Joe Kearnsem przy najnowszym wydawnictwie. "Flux" to powrót do korzeni. Ellie odsłania swoją nadmierną emocjonalność i wrażliwość, która idealnie współpgra z prostym akompaniamentem fortepianu i smyczków, które pozwalają jej potężnemu wokalowi wznieść się na wyżyny swojej bezsilności w miłości.

Piosence towarzyszy oszałamiający czarno-biały teledysk, wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzaną reżyserkę Rianne White - znaną z pracy z Young Fathers.

Ellie Goulding wyjaśnia: "Flux to piosenka, którą napisałam w całości prosto z serca, które zdawało się uchwycić, jak się czułam, nie mogąc nigdy uwolnić się od dawnej miłości, mimo że skończyła się z jakiegoś powodu. Czuję, że znajduję się w ciągłym stanie zmian i wstrząsów, co sprawia, że ​​nie potrafię jej do końca wykorzenić i pozbyć się problemów. Na tej płycie zaczęłam czerpać inspirację z różnych relacji i etapów w moim życiu. Przez ostatnie dwa lata byłam po raz pierwszy w stanie stawić czoła moim technikom przetrwania w całej mojej pracy i tym biznesie muzycznym - aby móc zastanowić się, w jaki sposób bycie w trasie koncertowej non-stop, wpłynęło na mnie jako istotę ludzką i jak to wpłynęło na moje związki".

 

Przypisane do Artysty: Ellie Goulding
Źródło artykułu: parade.com