Guns N 'Roses na festiwalu Louder Than Life

Dodany: 5 kwi 2019 14:27
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Zespół Guns N ’Roses został ogłoszony pierwszym headlinerem festiwalu muzycznego Louisville, Kentucky, Louder Than Life. Organizator festiwalu Danny Wimmer Presents obiecuje zapowiedź pełnego składu artystów już 8 kwietnia.

Będzie to pierwszy występ legendarnego zespołu w 2019 roku. Ostatni występ Guns N’s Roses odbył się w grudniu, kiedy zagrali dla Andy Irons Foundation na Hawajach na stadionie Aloha.

„Przez lata istnieje tylko kilka zespołów, których muzyka nie tylko rezonuje w głowach odbiorców, ale zmienia całą historię rock'n'rolla. Guns N 'Roses to jedna z tych prawdziwych ikon”, powiedział producent festiwalu Danny Wimmer.

„Każdego roku chcemy umacniać naszą pozycję, dlatego nie możemy się doczekać, by powitać Axla, Slasha, Duffa i resztę GN'R podczas Louder Than Life”. W tym roku festiwal odbędzie się w nowym miejscu na Highland Festival Grounds w KY Expo Center i potrwa od 27 do 29 września.

Bilety na Louder Than Life trafią do sprzedaży 8 kwietnia o godzinie 9:00 ET w połączeniu z ogłoszeniem pełnego składu wykonawców. 

Przypisane do Artysty: Guns N' Roses
Źródło artykułu: billboard.com