Iggy Azalea rozstała się ze swoją wytwórnią

Dodany: 4 lis 2018 19:07
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Iggy Azalea rozstała się z Island Records. Raperka poinformowała swoich fanów na Twitterze, że zerwała kontrakt z wytwórnią.

Po przejściu z Def Jam do Island Records na początku tego roku, Iggy Azalea nie była do końca zadowolona. Pogłoski dotyczące jej planów zerwania umowy z Island Records okazały się być prawdą.

Przypominamy, że raperka miała wydać w tym roku  swój drugi album, ale po kiepskim przyjęciu singla “Savior”wytwórnia postawiła pierw na EP-kę. “Survive the Summer” trafiło do sprzedaży 3 sierpnia nakładem wytwórni Island Records. 

Azalea, która wydała swoją sierpniową EP-e "Survive the Summer", wydaje się być podekscytowana całą tą sytuacją: "Nigdy nie myślałam, że będę tak szczęśliwa, Teraz mogę tworzyć muzykę, która mi się podoba, kiedy tylko chcę!

Fani będą jednak musieli jeszcze trochę poczekać, aby usłyszeć tę nową muzykę. Azalea wyjaśniła, że ​​nowe utwory nie pojawią się w tym roku.

- Kocham Island Records, ale nie chce wytwórni. Chce mieć swoją własną wytwórnie. Są teraz prowadzone w tej sprawie rozmowy. Chce być moim własnym szefem – czuję, że byłabym lepsza, gdybym mogła sama podejmować decyzje – mam na to pieniądze – mówiła Iggy.

- Jestem oficjalnie bez wytwórni. To dziwne, że spędziłam tyle czasu próbując dostać się do wytwórni… nie sądziłam, że będę kiedykolwiek tak dumna, że już w niej nie jestem. Teraz jestem wolna i mogę wydawać taką muzykę, jaką chce i kiedy chce! – napisała Iggy na Twitterze.

 

Przypisane do Artysty: Iggy Azalea
Źródło artykułu: billboard.com