Ile kosztują bilety na Fame MMA 18?

Dodany: 12 May 2023 08:37
Przez: Groove
foto: groove.pl

Planujesz wybrać się na  Fame MMA 18? Zastanawiasz się, gdzie można kupić bilety na najbliższą galę? Z tego artykułu dowiesz się, w jaki sposób nabyć wejściówkę oraz jak kształtują się ich ceny. Opisujemy też, jakie przywileje otrzymają osoby, które zdecydują się na zakup biletów VIP. Zapraszamy do lektury!

Fame MMA 18 - data i miejsce gali

Włodarze federacji FAME od samego początku chcieli zorganizować kolejną galę w Łodzi. Początkowo na przeszkodzie stanął brak dostępności w maju do Atlas Areny. Wstępnie ogłoszono więc, że Fame MMA 18 zagości do Gliwic.

Sytuacja uległa zmianie pod koniec marca. Zwolnił się wtedy jeden z terminów na wynajem łódzkiego obiektu. Tym oto sposobem osiemnasta edycja gali spod szyldu FAME odbędzie się 20 maja w tym słynącym kiedyś z włókiennictwa mieście.

Atlas Arena może pomieścić około 12000 tysięcy widzów. Właśnie tylu pojawiło się na trybunach tej hali podczas Fame MMA 15. Czy ten wynik zostanie powtórzony? Patrząc na popularność tej formy rozrywki wśród polskiego społeczeństwa, nie powinno być z tym najmniejszych problemów.

Gdzie można kupić bilety na Fame MMA 18?

Sprzedaż biletów na Fame MMA 18 odbywa się poprzez dedykowane do tego serwisy internetowe. Oficjalnym kanałem dystrybucji jest portal ebilety.pl. Aby nabyć wejściówkę, w pierwszej kolejności trzeba się tam zarejestrować lub zalogować za pośrednictwem Facebooka, Google lub Allegro.

Każdy z biletów jest personalizowany. Oznacza to, że przed zakupem trzeba podać swoje imię i nazwisko, które następnie będzie weryfikowane przy wejściu na halę. Jeśli z jakiś względów nie będziemy mogli uczestniczyć w gali, możliwa jest zmiana danych na innego uczestnika. Zabiegu można dokonać wielokrotnie, jednak trzeba pamiętać o tym, że każda taka operacja kosztuje 30 zł.

Uczestnikiem gali Fame MMA 18 mogą być osoby małoletnie (12-16 lat), pod warunkiem że będą pod opieką dorosłego. Jeśli ktoś ukończył 16 lat, wówczas może wziąć udział w tym wydarzeniu samodzielnie. Jedynym wymogiem jest posiadanie dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek.

Z kolei tylko pełnoletnie osoby mogą założyć konto u oficjalnego bukmachera Fame MMA. Jeśli podczas rejestracji wpisze się Betclic kod promocyjny, to otrzyma się dostęp do wielu ciekawych opcji. Jedną z nich jest przygotowany przez Betclic bonus powitalny dla nowych użytkowników.

Fame MMA 18 - cena biletów

Cena biletów na Fame MMA 18 rozpoczyna się od 100 zł. Za taką kwotę otrzymamy miejsce w najdalszych sektorach z najgorszą widocznością na główną arenę. Najdroższe wejściówki na trybuny kosztują obecnie 350 zł.

Kibice mogą zdecydować się też na zakup biletów na płytę. Tutaj ceny zaczynają się od 220 zł, a kończą na 600 zł. Wybierając tę ostatnią opcję, gwarantujemy sobie miejsca tuż przed klatką, w której odbywać się będą wszystkie walki.

A tych na Fame MMA 18 będzie łącznie 10. Jedna z nich odbędzie się o pas mistrzowski w kategorii średniej. Powalczą o niego Arkadiusz Tańcula i Maksymilian Wiewiórka.

Prawdziwym hitem powinna być jednak podwójna walka wieczoru. Główną rolę odegra w niej Amadeusz Roślik. Popularny “Ferrari” najpierw zmierzy się z Kacprem Błoński, a następnie spróbuje swoich sił z Marcinem Dubielem.

Co dają wejściówki VIP na galę Fame 18?

Oprócz tradycyjnych biletów dostępne są też wejściówki VIP. Dostępne są w pięciu wariantach cenowych: 1000, 1200, 1400, 1600 i 1800 zł. Co dzięki nim można zyskać?

Pierwszym przywilejem jest możliwość wcześniejszego wejścia do Atlas Areny, bez konieczności stania w długich kolejkach. Drugim miejscówka z najlepszym widokiem na główną arenę. Trzecim dostęp do strefy VIP oraz możliwość skorzystania z cateringu.

Osoby decydujące się na zakup biletów VIP, powinny mieć też możliwość poznania wielu celebrytów, gwiazd sportu czy znanych influencerów. Łatwiej będzie też z zaparkowaniem samochodu. Wisienką na torcie jest dostęp do After Party, gdzie będzie można wspólnie się pobawić z uczestnikami gali.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie. Podany w artykule bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizację zakładów wzajemnych. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.