James Bay i Julia Michaels w piosence “Peer Pressure”

Dodany: 25 lut 2019 21:58
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

James Bay i Julia Michaels połączyli siły, aby wydać singiel "Peer Pressure". Czy 2019 rok to czas niesamowitych duetów? Mamy nadzieję, że właśnie tak!

James Bay traci czujność w imię miłości w swojej nowej piosence "Peer Pressure" z udziałem Julii Michaels. Utwór zaczyna się jako delikatna akustyczna ballada, ale Bay zręcznie buduje aranżację, która wkrótce wybuchnie energią wielkości areny. "Połóż dłonie na moim ciele, tak jak myślisz, że mnie znasz", śpiewa z Julią w refrenie: "Chcę, aby twoje serce biło dla mnie, nie zostawiaj mnie gorącego i samotnego / zwykle nie poddawaję się ciśnieniu / Ale poddam się twojemu. "

James Bay o piosence: "Myślę, że łatwo można wydzielić własną strefę komfortu i nie wpuszczać nikogo poza osobistą granicę. Tych strażników wszyscy wystawiamy codziennie z różnych powodów. Julia i ja chcieliśmy porozmawiać o tym, kiedy właściwa osoba nadejdzie, może przebić się przez jakąkolwiek zbroję i dostać się prosto do ciebie. Chodzi o tę osobę, która bez względu na to, jak dużą straż trzymasz w zanadrzu, odnajduje drogę do ciebie. 

Przypisane do Artysty: James Bay
Źródło artykułu: rollingstone.com