Jax Jones i Years & Years we wspólnym utworze "Play"

Dodany: 29 lis 2018 15:10
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Jax Jones i Years & Years ciężko pracowali przez cały 2018 rok. Ten fakt nie powstrzymał muzyków od połączenia sił i stworzenia wspólnego utworu. 28 listopada, Jax Jones i brytyjskie synth-popowe trio wydali zimowy pick-up zatytułowany "Play".

- Olly ma jeden z tych wyjątkowych głosów. Przyciąga twoją uwagę, gdy tylko go usłyszysz - jest fascynującym artystą - powiedział Jones o swoim współpracowniku. Mieliśmy dużo radości pisząc tę ​​piosenkę razem i wspaniale było współpracować z kimś tak przyziemnym i otwartym na nowe pomysły. Po napisaniu piosenki zacząłem budować utwór o silnym wpływie UK Garage, a także miłość do duszy i domu.

- Uwielbiam muzykę taneczną, ponieważ sprawia, że ​​czuję się niezwyciężony. Spodobał mi się pomysł utworu, który może sprawić, że się zakochasz. Masz obsesję na punkcie słuchania, że ​​to jest tak, jakbyś został zahipnotyzowany - chcę usłyszeć tę piosenkę! 

Utwór "Play" zostanie wydany w ramach promocji EP-ki “Snacks”, na której znajdziemy wydane wcześniej utwory takie jak "Instruction" z udziałem Demi Lovato i Stefflon Don, czy “You Don’t Know Me” z RAYE.

Przypisane do Artysty: Years & Years , Jax Jones
Źródło artykułu: billboard.com