Maria Peszek powraca i zaprasza na trasę Sorry Polsko Tour

Dodany: 12 Dec 2019 08:46
Przez: Radecki

"Sorry Polsko to będzie dobry rok, będziemy śpiewać i tańczyć, wbrew wszystkiemu będziemy robić to, co razem umiemy najlepiej – krzyczeć! im ciemniej wkoło, tym głośniej" – tak Maria Peszek zachęca do udziału w swoich koncertach. Na początku 2020 roku artystka ruszy w trasę koncertową Sorry Polsko Super Tour.

Maria Peszek zapowiada, że na koncertach nie zabraknie tańców, śpiewania, głośnego krzyczenia i bycia razem, pomimo tego wszystkiego, co dzieje się wokół nas.

Czego nie będzie na Sorry Polsko Super Tour? Nowych piosenek, bo artystka uważa, że jej dotychczasowy materiał i jego przesłanie jest nadal bardzo aktualny, to jego publiczność domaga się na koncertach i potrzebuje go usłyszeć.

Tytuł trasy nawiązuje do przeboju “Sorry Polsko” z 2012 roku, który znalazł się na płycie “Jezus Maria Peszek” i był trzecim singlem promującym to wydawnictwo. W piosence Maria Peszek porusza temat patriotyzmu i opowiada o tym, jaki ma do niego stosunek. Utwór odbił się szerokim echem w polskim przemyśle muzycznym, dotarł na 3. miejsce w liście przebojów Trójki i do dziś uważany jest za jeden z najlepszych kawałków wokalistki. Podczas nadchodzącej trasy koncertowej “Sorry Polsko” i inne przeboje Marii Peszek usłyszymy w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach. Artystka zapowiedziała, że na koncertach można się też spodziewać wielu niespodzianek.

Na scenie wokalistce będzie towarzyszył zupełnie nowy zespół, w skład którego wchodzą perkusista Kuba Staruszkiewicz, basista Pat Stawiński i gitarzysta Kamil Pater. Dodatkowo podczas koncertu w Warszawie gościem specjalnym Marii Peszek będzie zespół Trebunie Tutki.

Bilety na koncerty można kupić na Empik Bilety
https://empikbilety.pl/?filters=phrase:maria%20peszek

Sorry Polsko Super Tour:

31.01 – Toruń, Od Nowa

1.02 – Gdańsk, Klub B 90

2.02 – Szczecin, Kosmos

13.02 – Poznań, CK Zamek

14.02 – Łódź, Wytwórnia

15.02 – Włocławek, Centrum Kultury Browar B

21.02 – Rzeszów, Lukr

22.02 – Lublin, Klub 30 2

3.02 – Białystok, Zmiana Klimatu

6.03 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2

7.03 – Kraków, Studio

8.03 – Katowice, MCK

27.03 – Warszawa, Stodoła

Przypisane do Artysty: Maria Peszek