Marina Diamandis prezentuje nowy klip

Dodany: 12 kwi 2019 15:54
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Brytyjska piosenkarka MARINA (wcześniej znana jako Marina + The Diamonds) wyda 26 kwietnia swój nowy album zatytułowany „LOVE + FEAR”.

Jest to podwójny album podzielony na dwie kolekcje składające się z 8 piosenek, które tworzą łącznie 16 utworów. Jak wskazuje tytuł, pierwszy krążek będzie zawierał różne utwory o miłości jako głównym tematem, a drugi obejmie utwory o lękach i obawach.

Aby kontynuować tworzenie nowych piosenek, Marina opublikowała klip wideo do piosenki „To Be Human”: Artystka podzieliła się również przemyśleniami na temat samego utworu przy okazji premiery klipu:

To Be Human to dla mnie prawdopodobnie najważniejsza piosenka na tym wydawnictwie, bo tematycznie podsumowuje moje przemyślenia z ostatnich trzech lat. […] Kiedy pisałam ten utwór, chciałam stworzyć obraz człowieczeństwa, ponieważ w naszym politycznym klimacie wpaja nam się ciągle postrzeganie innych ludzi jako “innych”. Jeżeli pochodzisz z innej kultury, jesteś postrzegany jako potencjalne zagrożenie i naprawdę nienawidzę tego. Ubolewam nad tym, że tak postrzegane jest człowieczeństwo. Dlatego też napisałam tę piosenkę w oparciu o to i jest to główny temat mojego krążka.

Przypisane do Artysty: Marina and the Diamonds
Źródło artykułu: www.popelera.net