Marina powraca z nową muzyką

Dodany: 4 lut 2019 10:52
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Marina Diamandis potwierdziła, że ​​jej czwarty album zostanie wydany w 2019 roku. Marina and the Diamonds potwierdzili, że ukończyła pracę nad swoim czwartym albumem. W wywiadzie dla PopBuzz Marina wyjaśniła: "Chciałam ujawnić ludziom szczegóły, ale nie mogłam, ponieważ pracowałam nad nową muzyką".

"To nie jest tak konceptualny album, jak na przykład Electra Heart, ale istnieje pewna koncepcja w zakresie tego, jak zostanie wydany, czego dowiecie się w kwietniu. Nową piosenkę zamierzam wydać w styczniu ".

W innym wywiadzie z reporterką Global show Laurą Kramer, Marina potwierdziła, że ​​pracowała nad albumem przez cały rok i że jest już kompletny. W tweecie w maju (20) Marina napisała, że ​​"pisała muzykę w Sztokholmie - Tak szczęśliwa!"

W komunikacie Marina napisała "Cześć przyjaciele, mam nadzieję, że wszyscy cieszycie się latem! Jestem w drodze do Los Angeles, aby zakończyć produkcje na moją następną płytę + Czuję się z tego powodu bardzo szczęśliwa. Wiem, że minęło sporo czasu. Obiecuję, że następna płyta będzie warta czekania! Do zobaczenia na jesieni Love, Marina ".

Po zakończeniu trasy swojego ostatniego albumu, FROOT, w 2016 Marina ogłosiła, że ​​robi sobie przerwę od muzyki, aby rozpocząć kurs psychologii i skupić się na przystosowaniu się do życia z dala od drogi.

Już w kwietniu Marina podzieliła się opiniami, które fani uważają za tekst z nowej płyty. "Róże ustawiają się na ulicach jak diamenty na ringu", napisała pod obrazem obok gigantycznego różowego kwiatu i czegoś, co wydaje się drewnianym wozem.

Zgodnie z rozmową na forum, "Aquamarina" lub "Aquamarine" to możliwe tytuły albumów, a także "Marina" i "Marina Diamondis", ale nie ma obecnie żadnych dowodów na to, że którekolwiek z nich są prawdziwe.

Marina w mediach społecznościowych opublikowała nowe zdjęcie z tajemniczym podpisem “8 days” (8 dni). Prawdopodobnie chodzi o nowy utwór, którego premiera nastąpi w przyszły piątek, czyli 8 lutego.

 

Przypisane do Artysty: Marina and the Diamonds
Źródło artykułu: www.popbuzz.com