Mary Komasa - "Degenerate Love"!

Dodany: 25 mar 2019 19:47
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Mary Komasa przygotowuje nas na wydanie drugiego krążka. „Degenerate Love” to kolejny utwór (po "Palermo") zapowiadający zbliżający się drugi album wokalistki „Disarm”, który ukaże się jeszcze w tym roku. Video wyreżyserował mieszkający w Berlinie tancerz i performer MJ Harper. 

Stworzyliśmy przestrzeń, w której stopniowo pochłania nas energia wytworzona przez znajdującą się w niej grupę postaci. Panuje w niej atmosfera brudna, lepka, a jednocześnie przepełniona pięknem. W człowieku zawsze pociągała i inspirowała mnie zdolność do zaakceptowania własnej niedoskonałości. To błędy i niedociągnięcia stanowią dla mnie nasz prawdziwy obraz. Jeśli wspólnie z kilkoma obcymi osobami wybieram się na wyprawę na planetę Mars, nie mam wyboru: muszę zaufać moim towarzyszom oraz zrozumieć ich emocje. Muszę podzielić się z nimi swoją miłością.

To emocjonalne wyzwanie towarzyszyło nam w czasie pracy nad teledyskiem. Czemu nie potrafimy zaakceptować w sobie tego, co najbardziej ułomne? Wiele z nas boryka się ze wstydem. Ważną częścią mojej filozofii twórczej jest zaakceptowanie w sobie i pokazanie innym swoich niedoskonałości. Ogólnie, przesłaniem „Degenerate Love” jest apel, żebyśmy zaprzestali wysyłać nasze komunikaty w kosmos, a skierowali je ku sobie.