Meghan Trainor prezentuje EP-kę "The Love Train".

Dodany: 11 lut 2019 09:32
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Meghan Trainor, wokalistka, kompozytorka i multiinstrumentalistka odniosła sukces wydając w 2014 roku singiel „All About That Bass”. Rynek muzyki współczesnej oszalał na jej punkcie. Artystka dostarczyła światowy hymn dla kobiet, dając tym samym nadzieję dla każdej z pań. Tym razem Meghan powraca z nowym materiałem zatytułowanym "The Love Train".

Już od dłuższego czasu Meghan Trainor przygotowywała się do premiery swojego trzeciego krążka zatytułowanego “Treat Myself”. Wydawnictwo początkowo miało mieć swoją premierę w 2018 roku, lecz później jego premiera została odwołana i przełożona na styczeń 2019 roku. Nadszedł luty, lecz płyta wciąż się nie ukazała. Meghan uspokaja swich fanów, że wciąz pracuje nad nowymi kawałkami i robi wszystko, aby nowa płyta była ideana. Z tego względu nie chce się jecze dzielić nowym materiałem.

Zamiast tego postanowiła zaprezentować swoją EP-kę “The Love Train”. Mini album trafił do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 8 lutego nakładem wytwórni Epic Records. Za produkcję utworów odpowiedzialny jest Andrew Wells.

Tracklista:

  1. All the Ways
  2. Marry Me
  3. I’m Down
  4. After You
  5. Foolish
  6. Good Mornin’ (feat. Gary Trainor)

Przypisane do Artysty: Meghan Trainor
Źródło artykułu: billboard.com