Miley Cyrus żegna uczestniczkę The Voice

Dodany: 19 mar 2019 10:45
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Miley Cyrus musiała zrezygnować z planowanych występów na rzecz nabożeństwa żałobnego jednej z uczestniczek programu The Voice. Uroczystość pogrzebowa odbyła się w poniedziałek (18 marca 2019).

Piosenkarka musiała poprosić ojca, Billy'ego Raya Cyrusa, aby wykonał za nią utwór "Amazing Grace" podczas "Celebration of Life" dla Janice Freeman, mówiąc uczestnikom pogrzebu, że jest zbyt zdenerwowana, by teraz zaśpiewać. Zamiast tego dołączyła do chóru w Mariners Church w Irvine w Kalifornii.

Janice zmarła z powodu zakrzepów w płucach. Miley przyznała, że: „Nigdy nie byłam jej trenerem. Zawsze była moja. Nauczyłam się od niej więcej niż od kogokolwiek, z kim miałam zaszczyt pracować, nie tylko wokalnie".

Miley wyjaśniła, że ​​planowała śpiewać dla Janice, ale potem dodała: „Utrata jej jest dla mnie przerażająca, więc ... mój tata zajmie się tym za mnie”. Po śmierci przyjaciółki w dniu 2 marca Miley napisała emocjonalną notatkę, ujawniając, że nagła tragedia bardzo ją poruszyła.

Cyrus opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie tęczy i napisała: "Dziękuję ci za wszystko, Janice Freeman. To [tęcza - przyp. red.] idealnie cię reprezentuje".

Przypisane do Artysty: Miley Cyrus
Źródło artykułu: pitchfork.com