Nowa nazwa zespołu Coldplay

Dodany: 28 lis 2018 14:25
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Kim są Los Unidades? To zespół Coldplay, który wydał nową piosenkę pod tytułem "E-Lo" pod nowym pseudonimem Los Unidades. Ale co to oznacza? Jaka jest ich nowa muzyka? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego tekstu.

Muzycy z zespołu Coldplay zasugerowali, że ostatnio dużo czasu poświęcili na tworzeniu nowego albumu. Nikt jednak nie oczekiwał, że powrócą z zupełnie nową nazwą. Teraz funkcjonują jako Los Unidades, co oznacza The Unit w języku angielskim.

Chris Martin i jego słynny zespół odsłąniają kawałek nowej muzyki, którą mogą pochwalić się ze słuchaczami. Nowa piosenka Los Unidades - "E-Lo" - jest owocem współpracy z legendarnym amerykańskim piosenkarzem-kompozytorem i producentem Pharrellem Williamsem, a także z muzykiem z Los Angeles, Jozzy.

Utwór ten znajdzie się na "Global Citizen EP 1", która zostanie wydana w piątek (30 listopada). Ep-ka zawiera także zupełnie nowe utwory od takich gwiazd jak Stormzy i David Guetta. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz organizacji Global Citizen, która walczy m.in. z problemami skrajnego ubóstwa.

Jak podaje Sky News, zmiana nazwy zespołu to najprawdopodobniej jednorazowa akcja, która jest związana z festiwalem Global Citizen Festival: Mandela 100, który odbędzie się w Johannesburgu w RPA 2 grudnia.

 

Tracklista "Global Citizen EP 1":

Global Citizen EP 1:

01 Stargate: “Rise Up” [ft. Nelson Mandela]
02 Los Unidades / Pharrell Williams: “E-Lo” [ft. Jozzy]
03 Cassper Nyovest / Los Unidades : “Timbuktu” [ft. Stormzy and Jess Kent]
04 Stargate / Los Unidades: “Voodoo” [ft. Tiwa Savage, Wizkid, Danny Ocean and David Guetta]

 

Przypisane do Artysty: Coldplay
Źródło artykułu: pitchfork.com