Nowa płyta Ariany Grande już w lutym

Dodany: 23 sty 2019 18:13
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Ariana Grande wyda swój piąty studyjny album "thank you, next" już 8 lutego. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat daty premiery tego wydawnictwa, listy utworów, podjętych współpracach i nie tylko :)

Rok dopiero się zaczął, ale przygotuj się na jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku. To płyta Ariany Grande zatytułowana po prostu 'thank u, next'. Ari ujawniła, że ​​pracowała nad swoim piątym albumem studyjnym już pod koniec 2018 roku, wydając tytułowy utwór 3 listopada.

Przypomnijmy, że nie spełna pięc miesięcy temu artystka wydała album 'Sweetener". Mimo to nie zwalnia tempa i już szykuje nowości. Ariana powiedziała fanom, że oficjalna lista utworów na jej albumie zostanie ujawniona w piątek, 25 stycznia 2019 roku. Fani będą mogli zamówić pre-order albumu w tym dniu, a także zobaczyć okładkę płyty.

2 października 2018 r. Ariana udostępniła zdjęcie na swoim blogu na Instagramie, w którym znalazła się lista utworów z dziewięcioma piosenkami. Wokalistka otagowała grupę autorów piosenek i producentów, w tym Victoria Monet i Kaydence.

Później Ariana potwierdziła, że ​​utwór zatytułowany "Needy" znajdzie się na albumie i udostępniła jego fragment na Instagramie. Ariana ujawniła również, że nie będzie intra do albumu. Z poprzednich doniesień artystki wiemy, że okładka “Thank U, Next” będzie ciemna, lecz nie czarno-biała, a tracklista będzie się składała z 12 piosenek. 

Przypisane do Artysty: Ariana Grande
Źródło artykułu: billboard.com