Pomysł na prezent dla miłośników jazdy samochodem

Dodany: 6 Jun 2023 11:05
Przez: Groove
foto: empik.com

Dla wielu osób wybór prezentu dla bliskiej osoby to spory kłopot. Sytuacja staje się nieco mniej skomplikowana, jeśli jubilat jest miłośnikiem jazdy samochodem. Lista akcesoriów, które mogą go zachwycić, jest bowiem bardzo długa. Oto kilka wartych uwagi propozycji.

Uchwyt na telefon do samochodu

To drobny, niepozorny prezent, który może sprawić mnóstwo radości. Pomimo tego że korzystanie z telefonów w trakcie jazdy jest surowo zabronione przepisami prawa, to jednak smartfona można wykorzystać nie tylko do rozmów. Nowoczesne telefony doskonale sprawdzają się w roli odtwarzaczy muzyki lub też podręcznej nawigacji. Aby spełniały swoją funkcję i nie zagrażały bezpieczeństwu kierowcy, powinny być umieszczone na poziomie jego wzroku.

Do tego właśnie służy uchwyt na telefon do samochodu – stabilnie przytrzymuje telefon w pożądanej pozycji. Przy wyborze uchwytu warto zwrócić uwagę nie tylko na jego cenę, ale także jakość wykonania. Zdarza się, że tanie uchwyty na telefon kiepsko trzymają urządzenie, co często kończy się jego upadkiem.

Jazda sportowym samochodem

Kto powiedział, że prezent dla fana jazdy samochodem musi być materialny? Nie bez powodu uznaje się, że najlepsze podarunki to emocje, przeżycia i wspomnienia!

Jazda sportowym samochodem to coś, co z pewnością zachwyci każdego miłośnika czterech kółek. Osobom, które na co dzień odnajdują radość w prowadzeniu auta, serce na pewno zabije szybciej na widok luksusowego, sportowego samochodu.

Taki prezent pozwoli obdarowanemu poczuć się królem drogi. Luksusowe auta zachwycają już na pierwszy rzut oka, a szybka jazda na specjalnie przeznaczonym do tego torze pozwoli poczuć emocje, których nigdy się nie zapomina. Ryk silnika, zawrotna prędkość, luksusowe auto – czy może być lepiej?

Lokalizator kluczy

Chyba każdy kierowca przynajmniej od czasu do czasu ma problem z zagubionymi kluczykami od samochodu. Reguła jest taka, że zazwyczaj znikają one w sytuacji, kiedy są pilnie potrzebne, a czas goni.

Dlatego każdy właściciel samochodu bez wątpienia ucieszy się z niewielkiego breloczka, który pozwala lokalizować klucze przy pomocy technologii Bluetooth. Urządzenie paruje się ze specjalną aplikacją na smartfon. Wskaże ono lokalizację kluczy w zasięgu nawet kilkudziesięciu metrów.

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji samochodu

Osoby, które przepadają za jazdę autem, zazwyczaj dbają o swój samochód jak o członka rodziny. Doskonałym upominkiem dla nich może okazać się zestaw kosmetyków, które pozwolą kierowcy dopieścić wygląd swojego pojazdu. W skład takiego zestawu mogą wchodzić następujące preparaty:

  • wosk do karoserii,
  • preparat do czyszczenia felg,
  • spray do czyszczenia deski rozdzielczej,
  • odświeżacz do tapicerki,
  • odmrażacz do szyb.

Wybierając prezent dla miłośnika jazdy samochodem warto zwrócić uwagę na to, aby upominek był dopasowany do jego potrzeb i gustu. Powyższe propozycje prezentowe są dość uniwersalne, toteż powinny przypaść do gustu każdemu kierowcy, niezależnie od tego, jakim autem porusza się na co dzień.

Artykuł sponsorowany