Samsung czy iPhone jest lepszy?

Dodany: 7 Mar 2023 10:25
Przez: Groove
foto: rabatio.com

Dosyć częsty dylemat, gdy szukasz dobrego telefonu, to Samsung czy Iphone. W rzeczywistości użytkownicy na całym świecie dokonują podobnych wyborów. Doskonale przedstawiają to globalne wyniki sprzedaży.

Jaki telefon wybrać?

Należy pamiętać, że Samsung i Apple to dwie firmy, które prowadzą ze sporą przewagą nad resztą stawki. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że blisko 500 milionów telefonów sprzedali łącznie obaj producenci. Ludzie z uwagą obserwują wszelkie doniesienie na temat najnowszych modeli. Zawsze wiele emocji budzi również konferencja, na której ogłaszana jest premiera sprzętu. Jednak lepiej zdać się na chłodną kalkulację, gdy dochodzi do decyzji o zakupie. Należy porównać konkretne parametry, funkcje, wygląd oraz ceny. Iphone czy Samsung to rywalizacja, która trwa już od ponad dekady. Pewne rzeczy się nie zmieniają, dlatego iPhone ciągle korzysta z własnego systemu iOS. Jest to przewaga nad Samsungiem, który wykorzystuje otwarty system Android. Apple posiada złożony ekosystem, który zawiera nie tylko urządzenia kompatybilne, ale także aplikacje oraz usługi typowe dla Apple.

Porównanie telefonów

Na stronie Rabatio.com możesz znaleźć działający kod rabatowy Media Markt i kupić nowy telefon w przystępnej cenie. Jak najbardziej warto korzystać z kodów rabatowych, ponieważ można w ten sposób znacząco obniżyć cenę całego zamówienia. Można przypuszczać, że wiele podobieństw występuje między flagowymi modelami Apple i Samsung. Telefony są szybkie, wydajne, mają dobre aparaty fotograficzne, a do tego zapewniają wysoką jakość dźwięku. Mają także wytrzymałą obudowę i szkło ochronne, a także pozwalają wykonywać płatności zbliżeniowe przez NFC. Wychwytywanie różnić jest trudniejsze niż kiedyś, ponieważ coraz większa jest standaryzacja telefonów wszystkich firm. Przyglądając się konkretnym modelom można łatwiej porównać możliwości obu marek. Telefon iPhone może nagrywać w trybie kinowym, w którym kamera automatycznie przenosi ostrość na najważniejsze obiekty w kadrze.