Shawn Mendes i Khalid z ważnym przekazem dla młodych

Dodany: 7 lis 2018 15:14
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Wielu artystów zachęcało swoich fanów do głosowania w wyborach parlamentarnych, które odbyły się 6 listopada. Shawn Mendes i Khalid wykorzystują swoją muzykę, aby zrobić to samo. Artyści zaprezentowali teledysk do utworu "Youth", w którym poruszają temat siły młodych ludzi.

Na wybory parlamentarne w USA, Shawn Mendes i Khalid wydali inspirujący teledysk do ich hymnu młodzieżowego "Youth". Pisząc ten numer, artyści chcieli przekazać ból związany z rasizmem, seksizmem, wzrostem przemocy związanej z bronią w amerykańskich szkołach, a także przerażającą nową polityką imigracyjną opracowaną przez administrację Trumpa.

Zanim rozpocznie się utwór, David Hogg, grający w Stoneman Douglas High School, dostarcza wers, który w przejmujący sposób ustawia pozostałe wrażenia: "Jeśli słuchasz naprawdę głęboko, możesz usłyszeć ludzi, którzy się trzęsą." 

Porzucając wizualizację, aby dopasować wezwanie do działania, Mendes i Khalid dzielą się  długą listą dzieci, nastolatków i młodych dorosłych, którzy przełamują bariery i doskonalą się w obliczu przeszkód. Wideo ma być wezwaniem do działania dla dzieci i nastolatków w Ameryce, aby walczyć z przemocą związaną z bronią, a także zaprezentowanie starszym siły, w którą z dnia na dzień rośnie nowe pokolenie.

 

 

Przypisane do Artysty: Shawn Mendes , Khalid
Źródło artykułu: billboard.com