Slipknot niespodziewanie wypuszcza nowy teledysk

Dodany: 5 lis 2018 22:27
Przez: Zuzanna Biedzińska-Musiewicz
foto: internet

Członkowie zespołu Slipknot postanowili sprawdzić swoim fanom nie lada niespodziankę – bez wcześniejszych zapowiedzi wypuścili teledysk do pierwszego singla zapowiadającego ich najnowszą płytę. Wyreżyserowany przez perkusistę Shawna ”Clowna” Crahana klip do All Out Life jest już dostępny na portalu YouTube.com.

Corey Taylor wyjaśnił niedawno, że najnowszy singiel opowiada o wartościach przekazywanych za pośrednictwem muzyki, zwłaszcza tej uznawanej za nieaktualną. Wokalista dodał, że utwory zapomniane często niosą za sobą dużo głębszy przekaz niż te współczesne. Przede wszystkim jednak – zdaniem Taylora – starsi artyści są po prostu szczerzy i nie boją się mówić o sprawach ważnych czy trudnych. Dzisiejsze hity natomiast uznaje za płytkie i tworzone z niewłaściwych pobudek.

All Out Life ma łączyć ludzi, którzy podzielają punkt widzenia reprezentowany przez Slipknot. Taylor i reszta pragną, by ich utwory utwierdzały w przeświadczeniu, że muzyka ma w sobie wielką moc, z której należy korzystać. Celem artystów powinno być przekazywanie słuchaczom pewnych wartości, a nie zarabianie pieniędzy, o czym z przekonaniem opowiadają w swoim najnowszym utworze.

Przypisane do Artysty: Slipknot
Źródło artykułu: www.loudersound.com