Sun Festival 2023 – co warto zobaczyć i usłyszeć na festiwalu?

Dodany: 24 Apr 2023 11:56
Przez: Groove
foto: ebilet.pl

Sun Festiwal 2023 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce. Podobnie jak rok temu, hip-hopowa impreza odbędzie się na terenie lotniska w Podczelu obok Kołobrzegu. Strefy tematyczne, przepyszne punkty gastronomiczne oraz ogromne pole campingowe – miłośnicy rapu z całą pewnością na długo zapamiętają przygotowane atrakcje. Jacy artyści pojawią się na słonecznej scenie? Przedstawiamy szczegóły dotyczące nadchodzącego eventu.

Jacy artyści wystąpią na Sun Festival 2023?

Pierwsza edycja Sun Festival spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem uczestników wydarzenia. Rok temu imprezowicze mogli zobaczyć na żywo takich artystów, jak m.in. Mr. Polska, Pezet, Smolasty, Malik Montana czy Guzior. Nadchodzący line-up zapowiada się równie obiecująco. Choć ujawnianie kompletnej listy artystów nadal trwa, festiwalowicze już teraz mogą szykować się na koncerty polskich raperów: Jana-rapowanie, Słonia, Otsochodzi, O.S.T.R., Bedoesa, Żabsona i wielu innych.

W jaki sposób można zdobyć bilety na tegoroczny Sun Festival w Kołobrzegu? Wejściówki na imprezę dostępne w kilku wariantach – zarówno w wersji standardowej, jak i VIP. Organizatorzy eventu udostępniają także specjalne bilety rodzinne, które umożliwiają wstęp na festiwal jednej osobie dorosłej oraz jednemu lub dwóm dzieciom w przedziale wiekowym od 12 do 16 lat.

Planujesz nocleg na polu namiotowym? O tym nie możesz zapomnieć

Podobnie jak rok temu, zainteresowani festiwalowicze będą mogli skorzystać z pola namiotowego, które zlokalizowane będzie zaraz obok terenu imprezy. Pole podzielone zostanie na strefy w zależności od standardu wykupionej wejściówki. Podczas ubiegłej edycji na terenie kempingowym funkcjonowały specjalne punkty z węzłami sanitarnymi oraz charging stations, gdzie uczestnicy imprezy mogli naładować smartfony i powerbanki.

Planujesz przyjazd na festiwal camperem? Jak zapewniają organizatorzy eventu, wkrótce w regularnej sprzedaży pojawi się także pakiet biletów wraz z miejscem parkingowym dla samochodów typu camper.

Sun Festival 2023 – dodatkowe atrakcje

Tegoroczni festiwalowicze będą mogli skorzystać także ze specjalnych atrakcji przygotowanych w ramach SunCity. Miasteczko to będzie wyodrębnioną przestrzenią z polami namiotowymi o wysokim standardzie oraz miejscem dla camperów. Na terenie SunCity funkcjonować będzie strefa street food oraz kącik gamingowy, gdzie chętni gracze zyskają możliwość zmierzenia się w rozgrywce z topowymi reprezentantami e-sportu.

Fani nowinek ze świata fashion i beauty z całą pewnością docenią także specjalną strefę mody, w której znajdą się stoiska niezależnych polskich marek streetwearowych. Osoby, które będą chciały zebrać siły po intensywnej zabawie, z pewnością chętnie skorzystają z kolei z przestrzeni chillout.

Nie zwlekaj z zakupem karnetów – odwiedź stronę eBilet.pl

Sun Festiwal 2023 to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników muzyki, którzy chcą spędzić niezapomniane wakacje nad polskim morzem. Oprócz świetnej muzyki festiwal oferuje wiele atrakcji, takich jak strefa streetwear, liczne punkty gastronomiczne i wiele innych. Odwiedź stronę internetową eBilet.pl i już dzisiaj zdobądź wejściówkę na najsłoneczniejszą imprezę tego lata.