Zayn Mailk z nowym utworem

Dodany: 5 gru 2018 17:00
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

Zayn Malik wydał kolejną solową piosenkę, która przybliża nas do premiery nowego albumu "Icarus Falls". W tym roku Zayn wydał wiele singli, takich jak "Let Me", "Entertainer" i "No Candle No Light" z Nicki Minaj. Posłuchaj nowego utworu już teraz!!!

Zayn powraca z wielkim przytupem, a jego najnowszy utwór to czysta perfekcja. 25-letni wokalista wypuścił "Rainberry" 30 listopada. W tej piosence porusza temat prób i udręk miłosnych. Chociaż Zayn i jego Gigi Hadid są obrazem szczęścia, nie oznacza to, że od czasu do czasu nie mogą znaleźc się w ciemnym zaułku. "Rainberry" przynosi nam wszystkie odczucia wynikające z miłości.

Nie jest tajemnicą, że Zayn ma najbardziej oddanych fanów, dlatego też szybko pokochali nowy kawałek. "Obudziłem się, by być błogosławionym" - napisał jeden z użytkowników Twittera po przebudzeniu i usłyszeniu nowego utworu. Inny zareagował, mówiąc: "omg omg omg." 

Dla tych, którzy mają nadzieję, że Zayn ponownie połączy się ze swoimi byłymi członkami zespołu One Direction, mamy złą wiadomość. Teraz piosenkarz przyznał, że nie utrzymują kontaktu z chłopakami! W nowym wywiadzie dla brytyjskiego magazynu Vogue ujawnił kilka szokujących szczegółów. "Nie rozmawiałem z żadnym z nich przez długi czas" - powiedział w grudniowym wydaniu publikacji. "Tak już jest. Są rzeczy, które się zdarzają i rzeczy, które zostały wypowiedziane po moim odejściu.

Przypisane do Artysty: ZAYN
Źródło artykułu: www.axs.com