Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności
225
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
It's my direction, it's my proposal
It's so hard, it's leading me astray

My obsession, it's my creation
You'll understand, it's not important now

All I need is co-ordination
I can't imagine, my destination
My intention, ask my opinion
But no excuse, my feelings still remain

My feelings still remain
Polskie tłumaczenie
Tekst stworzył(a)
To moja wskazówka, to moja propozycja
To takie trudne, to mnie sprowadza na manowce

Moja obsesja, to wytwór mojej wyobraźni
Kiedyś zrozumiesz, teraz to nieistotne

Potrzebuję jedynie koordynacji
Nie mogę wyobrazić sobie mojego celu
Moich zamiarów, spytaj mnie o zdanie
Ale bez wymówek, moje uczucia są ciągle niezmienne
Moje uczucia są ciągle niezmienne

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Piosenka została wydana jak pierwszy singiel wydanej w 1981 roku płyty „Architecture and Morality”. Wykonana została przez Paula Humphreysa, który zwykle zajmuje się instrumentami klawiszowymi i chórkami w zespole.

 

Minimalistyczna warstwa tekstowa utworu dotyczy przemyśleń i uczuć związanych z obsesją. Podmiot obrał sobie sam kierunek, który jest wynikiem rozmyślań i analiz w jego głowie. Życie z nią jest dla niego bardzo trudne, ponieważ całkowite oddanie się obsesji powoduje, że czuje się zagubiony. Jednakże uważa, że jego obsesja jest jego powołaniem i że dla niej został stworzony, zatem wybór drogi życiowej był dla niego znacznie prostszy. Większe trudności sprawia mu łączenie obsesji z codzienny funkcjonowaniem, co wymaga koordynacji, której to umiejętności aktualnie nie posiada.

 

Życie z obsesją powoduje, że nie posiada konkretnego celu swoich działań, przez co wątpi też we własne przeznaczenie i obawia się o przyszłość. Mimo to, nie potrafi się bez niej obejść i nieokiełznany pęd w nieznane zaczyna darzyć uczuciem, pomimo że rozsądek podpowiada mu by przestać.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Najpopularniejsze od Orchestral Manoeuvres in the Dark
Polecane przez Groove
Popularne teksty