George Ezra
Miejsce urodzenia: Bristol
Data urodzenia: 1993-06-07
Gatunek: Rock, Indie Folk, Blues, Folk, Pop
996
{{ like_int }}

A właściwie George Ezra Barnett to brytyjski wokalista i autor tekstów pochodzący z Bristolu. Jego głosem śpiewa filmowy Gandalf, czyli Sir Ian McKellen, który de facto wystąpił w teledysku do piosenki Ezry "Listen to the Man." Choć urodzony w położonym na północ od Londynu Hertford, sławę przyniosła mu piosenka o domu w Budapeszcie, który zostawiłby dla ukochanej - "Budapest", oraz utwór "Barcelona." W jednym z talk-show opowiadał o momencie w którym zdał sobie sprawę, że musi napisać kolejny album. W...

+ Czytaj więcej Zasugeruj poprawkę w opisie

A właściwie George Ezra Barnett to brytyjski wokalista i autor tekstów pochodzący z Bristolu. Jego głosem śpiewa filmowy Gandalf, czyli Sir Ian McKellen, który de facto wystąpił w teledysku do piosenki Ezry "Listen to the Man." Choć urodzony w położonym na północ od Londynu Hertford, sławę przyniosła mu piosenka o domu w Budapeszcie, który zostawiłby dla ukochanej - "Budapest", oraz utwór "Barcelona." W jednym z talk-show opowiadał o momencie w którym zdał sobie sprawę, że musi napisać kolejny album. W tym celu wyjechał, nie na Węgry, a do Barcelony, gdzie zamiast zatrzymać się w hotelu znalazł obcą osobę u której zamieszkał - "Zamiast wynajmować hotel czy pokój, znalazłem w internecie zupełnie obcą osobę i z nią zamieszkałem. Uznałem, że jak będzie naprawdę źle, to zawsze mogę uciec." Efektem wyprawy był album "Staying at Tamara's" promowany przez różnie odbierane "Don't Matter Now", "Paradise" oraz hit list przebojów - "Shotgun."


Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
- Czytaj mniej Zasugeruj poprawkę w opisie

Inni artyści w tym gatunku muzycznym