Agnieszka Chylińska powraca z nowym albumem "Pink Punk"

Dodany: 29 pa 2018 00:30
Przez: Mateusz Marzec
foto: Internet

26 października odbyła się premiera długo wyczekiwanej płyty Agnieszki Chylińskiej "Pink Punk". Tego samego dnia pojawił się teledysk i singiel promujący album – "Mam zły dzień". Czy Agnieszka Chylińska naprawdę ma taki zły dzień jak śpiewa w swoim nowym utworze?

- Na poprzedniej płycie “Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta “Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie – mówi Agnieszka Chylińska.

Nowa płyta Chylińskiej to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

- Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania – dodaje Agnieszka.

Pink Punk to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Kobiety, która zawsze zaskoczy. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski. 

Lista utworów:
1. Mam zły dzień
2. Haj i sztos
3. Szok
4. Schiza
5. Oj!
6. Śmie(r)ć
7. Tapeta
8. Grinhed
9. Psie życie
10. Nerv
11. Utopie

 

Przypisane do Artysty: Agnieszka Chylińska
Źródło artykułu: antyradio.pl