Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności
Full Moon
LemOn
Album: Tu
Gatunek: Pop, Rock
134
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Śniło jej się,że zwariowałem
Chodziłem w łachmanach
Opiętych kaftanem
I ledwo stałem

Wszystko się zgadza
Wykrzyczałem
Zrozumiałem nagle o czym i czym ten świat
nasz jest

Sekret jej
przekazałem
Opowiadać zacząłem do niej mówiłem, zadałem pytanie:

Co jeśli jest tak, że właśnie wszyscy umieramy
w tej chwili?
Co jeśli jest tak,że właśnie wszyscy umieramy
w tej chwili?
A czas tak zwolnił, że obecnie przeżywamy
ten moment.
W którym całe życie przelatuje nam przed oczami

Się odkryłem, wycieńczony
i zostałem tak bardzo
przez kaszlący tłum niezrozumiany
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Tak o powstaniu utworu i teledysku mówi Igor Herbut: Pamiętam jeden z moich pierwszych poważniejszych wypadków samochodowych. Strasznie lało, nie jechaliśmy szybko. Nagle zobaczyliśmy przed sobą ciężarówkę, która gwałtownie skręciła w lewo, trzeba było działać szybko. Siedziałem za kierowcą, a on postanowił przycisnąć hamulce z całych sił, niestety nie odbiły, zostały wciśnięte maksymalnie. Po mokrej nawierzchni po prostu sunęliśmy bezwładnie, nie można było nic zrobić.

 

Wtedy po raz pierwszy poczułem i doświadczyłem tego czegoś o czym się mówi, że świat nagle zwalnia, miałem wrażenie, że mogę wyjść z samochodu obejść go dwa razy i wejść z powrotem. Wbiliśmy się pod belkę z tyłu naczepy TIR-a. Na szczęście nic nam się nie stało. Pamiętając to zdarzenie, postanowiłam opisać i zapisać to po części w utworze ,,Full Moon", w odniesieniu do sytuacji, które spotykają wielu z nas. Bo co jeśli jest tak, że wszyscy umieramy w tej chwili, a czas tak zwolnił że obecnie przeżywamy ten moment, w którym całe życie przelatuje nam przed oczami?

 

Teledysk do utworu „Full Moon” powstał podczas występu zespołu na Przystanku Woodstock w 2017 roku. To jeden dzień z trasy koncertowej zespołu, który w ten sposób pragnie podzielić się fanami jakie emocje towarzyszą im podczas występów i nie tylko.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie Tu
1.
745
2.
133
Najpopularniejsze od LemOn
Polecane przez Groove
Popularne teksty