Mrozu
Mrozu
Mrozu
Mrozu i Jan-rapowanie zapowiedzieli współpracę kilka tygodni temu, a na jej efekty jak widać nie trzeba było dłużej czekać. Utwór Dym powstał w ramach akcji Jim Beam – Always Welcome i towarzyszącemu jej muzycznemu projektowi Welcome Sessions. A skoro motto zakłada powitanie każdego, to do akcji, której ambasadorem jest Mrozu, dołączył Jan-rapowanie.
„Zobaczyłem na stories Janka, który rapuje do mojej piosenki Złoto, śpiewanej przez kapelę na ulicy. To był impuls, od którego zaczęła się nasza kolaboracja w ramach Always Welcome. We wspólnym utworze łączymy dwa różne światy, bluesa i starego rock-and-rolla z rapem. To współpraca, w której nikt się nie zamyka na odmienność, a jest poszanowanie stylu i muzyki drugiego artysty. Chcemy się też podzielić tym doświadczeniem z fanami, stąd pomysł, żeby zaprosić ich do udziału w teledysku” - mówi Mrozu.
„Doświadczenie współpracy z innym artystą jest dla mnie zawsze bardzo cenne, zwłaszcza z kimś spoza świata, w którym się poruszam. Tu ważna jest sztuka kompromisu i bawienia się kontrastami. Łącząc różne gatunki, chcemy dać dużo dobrej muzyki, a przy tym stworzyć coś świeżego, gdzie będzie miejsce na każdego z nas” - dodaje Jan-rapowanie.