Pocałunek
Akcent
Gatunek: Disco Polo
377
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
1. Piszesz mi listów tysiąc par zakochanych. Czynisz wyznania, które i tak mam za nic. Chociaż unikam, cię w noce bezkresne i dnie, to deszcz z piorunami burza z wichrami dmie.

Ref.: Bo pocałunek od ciebie oj tak! Wędruje jak cudowny ptak. Bo pocałunek od ciebie oj tak wędruje przez ten świat! Bo pocałunek od ciebie oj tak! Wędruje jak cudowny ptak. Bo pocałunek od ciebie oj tak wędruje przez ten świat!

2. Piszesz mi listów milion par zakochanych. Czynisz wyznania, które i tak mam za nic. Chociaż unikam, cię w noce bezkresne i dnie, to deszcz z piorunami burza z wichrami dmie.

Ref.: Bo pocałunek od ciebie oj tak! Wędruje jak cudowny ptak. Bo pocałunek od ciebie oj tak wędruje przez ten świat! Bo pocałunek od ciebie oj tak! Wędruje jak cudowny ptak. Bo pocałunek od ciebie oj tak wędruje przez ten świat!
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Piosenka jest próbą ucieczki od uczucia, które zmierza za człowiekiem starającym się nie zważać na swoją sferę miłosną. Wokalista ucieka od miłości, gdyż nie jest na nią gotowy. Ma nadzieję, że w pewien sposób uda mu się stać się odpornym na urok kobiety, która darzy go wielka sympatią. Dziewczyna ta wysyła setki miłosnych listów, w celu zwrócenia na siebie uwagi., W ten sposób daje do zrozumienia, iż zależy jej na nawiązaniu bliższego kontaktu z Martyniukiem. Z jego strony nie może jednak liczyć na nic więcej.

 

Pocałunek, którym obdarowuje go zakochana kobieta wędruje jak cudowny ptak. Zenon wciąż o nim myśli i nie potrafi przestać, Mimo, iż ta chwila była pięknym przeżyciem wokalista nie chce układać sobie życia. Nie dba o zakochane serce kobiety. Jej wyznania ma za nic, gdyż nie jest gotowy na jakiekolwiek zobowiązania. Ciekawostką jest, iż w pierwszej wersji piosenka została nagrana z Henrykiem Mellerem.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Najpopularniejsze od Akcent
Polecane przez Groove
Popularne teksty