Levels
Avicii
Gatunek: Rock, Electronic
Producent: Avicii
Avicii - Avicii, a właściwie Tim Bergling, to szwedzki DJ i producent muzyczny. Artysta występuje również pod pseudonimami Tim Berg i Tom Hangs. Jeden z jego pierwszych singli - Bromance, podbił... Czytaj wiecej
1,6k
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
[Beat Break]

[Hook]
Oh, sometimes
I get a good feeling, yeah
Get a feeling that I never, never, never, never had before, no no
I get a good feeling, yeah

[Beat Break]
Polskie tłumaczenie
Tekst stworzył(a)
[Bit]

[Hook]
Och, czasami
Czuję, że wszystko jest dobrze
Jest tak dobrze jak nigdy, nigdy, nigdy, nigdy wcześniej, nie nie
Czuję, że wszystko jest dobrze, tak

[Bit]


Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Jest to jeden z najbardziej znanych utworów szwedzkiego didżeja. Osiągnął szczyty list przebojów w Szwecji a Norwegii a także w wielu europejskich krajach znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych piosenek. Utwór był także wykorzystywany przez innych artystów, między innymi amerykańskiego rapera Flo Ridę.

 

Piosenka składa się głównie linii melodycznej o radosnym, tanecznym charakterze. Wykorzystano w niej fragment wykonania utworu Etty James „Something’s Got a Hold on Me”, w którym artystka wyraża w kilku prostych słowach jak bardzo jest obecnie szczęśliwa jak nigdy dotąd oraz że nie chce tego stracić.

 

Sam artysta wypowiadając się w jednym z wywiadów na temat inspiracji przyznał, że wszystko zaczęło się właśnie od fragmentu utworu Etty James. Jego producentowi udało się zdobyć prawa do wykorzystania nagrania artystki, bez czego utwór prawdopodobnie nie ujrzałby światła dziennego. Dzięki temu utwór zdobył międzynarodową sławę.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Najpopularniejsze od Avicii
Polecane przez Groove
Popularne teksty