Czerwin TWM feat. Sokół (PL) , Nizioł , Małach , ReTo (PL) , Dudek P56 - PDW BGU 2 [tekst, tłumaczenie i interpretacja piosenki]

Wykonawca: Czerwin TWM
Data wydania: 2023-11-17
Gatunek: Polski Rap

Tekst piosenki

...

Tłumaczenie piosenki

Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.

Interpretacja piosenki

Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Udostępniony 17 listopada 2023 roku utwór "PDW BGU 2" to efekt współpracy Czerwina z innymi polskimi raperami: ReTo, Niziołem, Dudkiem P56, Sokołem oraz Małachem. Piosenka stanowi kolejną zapowiedź albumu studyjnego "UWOLNIĆ BONUSA". Singiel ukazał się za pośrednictwem wytwórni Ciemna Strefa. Cały projekt do sprzedaży trafi 24 listopada 2023 roku.

 

W oficjalnej informacji na temat singla czytamy: "Ciemna Strefa prezentuje 'PDW BGU 2', czyli sztandarowy singiel z projektu Czerwina 'UWOLNIĆ BONUSA'. Do kawałka dograła się czołówka polskiej sceny czyli: Reto, Nizioł, Dudek, Sokół i Małach. Za warstwę muzyczną odpowiadają Lit Willson i Leśny, za mix/master - Wowo Productions, natomiast klip to robota Kamila z VisualBT. [...]"

 

Wytwórnia udostępniła także informację na temat całego nadchodzącego projektu: "'UWOLNIĆ BONUSA' ma na celu wesprzeć finansowo uwięzionego artystę oraz jego rodzinę. Bonus RPK od 4 lat przebywa w zakładzie karnym i do końca wyroku zostało mu 10 miesięcy. Głęboko wierzymy w przedterminowe zwolnienie Bonusa, jednak znając polskie realia może być różnie".

 

"W/w projekt to braterski ukłon Czerwina, który zaangażował w niego szereg artystów, w tym samego syna Bonusa znanego dziś pod pseudonimem Dobry Dzieciak. Na płycie usłyszycie m. in takich gości jak Mata, Kizo, Małach ,Dudek P56, Żaku PPS. Od strony muzycznej swoje wsparcie okazał Wowo, Leśny, Zaheyak i Hypnoz".


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Czerwin TWM
UWOLNIĆ BONUSA
3,1k
{{ like_int }}
UWOLNIĆ BONUSA
Czerwin TWM
PDW BGU 2
940
{{ like_int }}
PDW BGU 2
Czerwin TWM
Żaden tu
596
{{ like_int }}
Żaden tu
Czerwin TWM
Komentarze
Polecane przez Groove
Nuts
132
{{ like_int }}
Pewex
351
{{ like_int }}
Pewex
KęKę
CHIHIRO
1,2k
{{ like_int }}
CHIHIRO
Billie Eilish
Masterszef
315
{{ like_int }}
Masterszef
Smolasty
Uważaj z kim pijesz
194
{{ like_int }}
Uważaj z kim pijesz
Białas & Lanek
Popularne teksty
Siedem
52,2k
{{ like_int }}
Siedem
Team X
34+35
43,2k
{{ like_int }}
Love Not War (The Tampa Beat)
25,7k
{{ like_int }}
Love Not War (The Tampa Beat)
Jason Derulo
SEKSOHOLIK
166,8k
{{ like_int }}
SEKSOHOLIK
Żabson
Snowman
75,1k
{{ like_int }}
Snowman
Sia