Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności
Album: Momenty
Gatunek: Pop
345
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Grzegorz Hyży powraca z nowym albumem „Momenty”, na którym zwraca uwagę na wiele istotnych spraw. Jesteśmy w stanie zauważyć, że Hyży ewoluuje także w warstwie lirycznej. Śpiewa o ważniejszych sprawach, a teksty są integralną częścią pełnego komunikatu. Już same tytuły piosenek sugerują, że mamy do czynienia z dojrzałym i wartościowym materiałem.

 

Jednym z takich utworów jest „Mayday”, w którym wokalista nie radzi sobie ze swoim życiem po stracie ukochanej kobiety. Stara się uciec z obecnego miejsca i znaleźć sens życia. Woła o pomoc, która wciąż nie nadchodzi. Hyży zamierza przejąć ster i kontrolować swoje życie co jest wielkim wyzwaniem.

 

Nie wie ile ten niekorzystny czas potrwa w jego życiu. Sytuacja nie ulega poprawie przez dłuższy czas. Mimo to wokalista wciąż w ręku trzyma ster i nie pozwala na przejęcie kontroli przez warunki zewnętrzne. Rozbity wrak oraz tęsknota gdzie na dnie pozostały po dawnej miłości.

 


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie Momenty
1.
2,5k
2.
2,4k
3.
1,7k
4.
344
Najpopularniejsze od Grzegorz Hyży
Polecane przez Groove
Popularne teksty