Pozwól, że zabiorę cię do domu
Reni Jusis
Album: Elektrenika
Gatunek: Pop
807
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Umyję cię, uczeszę
Nakarmię, pocieszę
Podrapię, wysłucham
Jeśli tylko mi zaufasz
Pozwól, że zabiorę cię do domu
Nie bój się, nie powiem nikomu
Pozwól, że zabiorę cię do siebie
Powiedz, czy byłeś kiedyś w niebie

Ukoję, przytulę
Obejmę najczulej
Będę szeptać do ucha
Jeśli tylko mnie posłuchasz
Pozwól, że zabiorę cię na zawsze
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Utwór traktuje o bezpiecznym schronieniu, które zapewnia miłość. Wokalistka pragnie zabrać swego ukochanego w daleką podróż, która przyniesie mu wiele korzyści i niezapomnianych wrażeń. Chce dzielić z nim swój czas i uczynić go w pełni szczęśliwym człowiekiem. Wystarczy, że będzie w stanie jej zaufać, a osiągnie wszystkich zaszczytów trwania w miłosnej relacji. Osiągnięcie nieba jest na wyciągniecie ręki. Wystarczy tylko po nie sięgnąć, aby stać się szczęśliwym.

 

Propozycja artystki jest kusząca i imponująca. Jest w stanie zapewnić doskonałe warunki do dalszego życia i wygodne miejsce, w którym kochankowie mogą pozostać na zawsze. W tym momencie liczy się tylko miłość i nic więcej. „Ukoję, przytulę. Obejmę najczulej. Będę szeptać do ucha Jeśli tylko mnie posłuchasz. Pozwól, że zabiorę cię na zawsze”. Wystarczy tylko jedno słowo ze strony mężczyzny, aby stać się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Zaufanie jest podstawowym elementem tworzenia niesamowitej relacji.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Reni Jusis
Polecane przez Groove
Popularne teksty