Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności
Del Rio
St. Vincent
Album: St. Vincent, Digital Witness - Single
Data wydania: 2014-02-24
Gatunek: Rock
Producent: John Congleton
44
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
We were down on 10th
You told me I looked spent
Gave that look you give
And rushed me to the river

Del, Del Rio
Del, Del Rio

We filled our cups
Drank to drinken up
Then when we were done
We threw ourselves in the river

Del, Del Rio
Del, Del Rio

Getting some strange looks back from the shore
And you, you pinched my arm
Said, "Look who's lucky now."
And you, you saved my life
Too many times to count

Del, Del Rio
Del, Del Rio
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„Del Rio” to dodatkowy utwór na płycie „Digital Witness” poświęcony najlepszemu przyjacielowi Anny Clark, Alanowi Del Rio Ortizowi. Annie mieszka w Nowym Jorku, więc prawdopodobnie chodzi o to, że spędziła dzień w mieście ze swoim najlepszym przyjacielem Alanem Del Rio Ortizem.

 

Wokalistka odnosi się do czasu, kiedy prawdopodobnie czuła się źle. „Del rio” dosłownie oznacza „z rzeki” po hiszpańsku, więc artystka używa kalambury z imieniem i nazwiskiem swojego przyjaciela oraz dosłownym znaczeniem nazwy, porównując zdolność przyjaciół do niesienia pomocy w momencie wyczerpania lub zdenerwowania (podobnie jak woda, która może leczyć lub oczyszczać).

 

Ta piosenka jest hołdem złożonym Alanowi Del Rio Ortiz, jej najlepszemu przyjacielowi od czasów szkoły średniej, który często fotografuje Annie i kręci filmy z tras koncertowych. Narrator mówi o piciu, próbując utonąć w problemach i zapomnieć o swoich kłopotach.

 

W literalnej opowieści wydaje się, że Annie upiła się, a następnie wskoczyła prosto do rzeki Harlemu. Linia "dziwne spojrzenia ..." może odnosić się do wątpliwości, które Annie doświadcza jako artysta muzyczny.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od St. Vincent
Polecane przez Groove
Popularne teksty