Ten Sen
Varius Manx
Album: Ego
Gatunek: Pop, Rock, Pop-Rock
Varius Manx - Zespół został założony pod koniec roku 1989 z inicjatywy członków łódzkiej grupy muzycznej Skewer: Roberta Jansona oraz braci Pawła i Michała Marciniaków. W marcu 19... Czytaj wiecej
1,6k
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Istnieje swiat
Tak blisko obok nas
Zamkniety gdzies
Dostepny tylko w snach
Nie masz, nie masz
Odwagi by tam wejsc
Nie wierzysz, ze potrafisz cieszyc sie
Wiec nie bуj sie
Podaj swoja dlon
Zaufaj mi
Bylam tam nie raz
Woda zmywa bуl
Slonce suszy lzy
Wiatr przegania lek
Ja to wiem bylam tam
Choc boisz sie
I wahasz sie co dnia
Kolorуw swiat
Z nadzieja wola nas
Zobacz, zobacz
Usmiecham sie I wiem
Ty mozesz tez
Zanurzyc sie w ten sen
---
Added by Marcin Lesiak
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Piosenka opowiada o magicznej krainie, w której wszystko jest piękne, a świat wygląda zupełnie inaczej niż na jawie. Ta kraina to senna mara, która tak naprawdę wcale nie istnieje, ale do której każdy z nas może się wybrać jeśli tylko ma chęć i odwagę. Nie jest do końca jasne o czym śpiewa tutaj Stankiewicz, ale całość przywodzi na myśl wizję jakiegoś miejsca, do którego trafiamy pod wpływem narkotyków czy innych substancji odurzających.

 

To tłumaczyłoby dlaczego kobieta zwraca się do ukochanego aby ten nie bał się przekroczenia tej granicy, odwiedzenia cudownego miejsca. Naturalny jest w ludziach lęk przed zażyciem narkotyków - nigdy nie wiemy, jak poczujemy się pod ich wpływem, co się z nami stanie. Ona jednak odważnie zachęca człowieka do przełamania strachu. Sama była tam wiele razy i przecież nic jej się nie stało.

 

Senna kraina z piosenki to miejsce, które przywodzi na myśl raj - tutaj nie ma trosk i problemów, świat jest piękny i radosny. Tutaj Kasia chce zabrać ukochanego, zapomnieć o codzienności i skupić się tylko na sobie nawzajem. Może to tylko sen, ale jakże cudowny.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie Ego
1.
3,6k
2.
1,6k
3.
784
6.
465
8.
190
10.
Ego
151
11.
131
12.
116
13.
113
Najpopularniejsze od Varius Manx
Polecane przez Groove
Popularne teksty