Album: Modern Rocking
Data wydania: 2009
Gatunek: Pop
Tekst: Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska - Chylińska urodziła się 23 maja 1976 w Gdańsku jako córka dziennikarza sportowego i nauczycielki-pedagoga. Jej starszy brat Wawrzyn również przejawia czynne zainteresowanie muzyką. P... Czytaj wiecej
1,7k
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Chcę sobie zaufać, ale nie wiem jak,
Kiedy Ciebie widzę ciało daje znać
Nie mogę tego zrobić, ale bardzo chcę
Wszystko mi już mówi, że to się skończy źle.

Jesteś dla mnie piękny tak
Że brakuje tchu, gdy widzę Cię
Kochać cię to straszny czas
Nie mogę nic, tylko trwać

Patrzę w twoje oczy, mogę umrzeć w nich
Słucham cię gdy mówisz, to wszystko mi się śni
Chciałabym cię dotknąć, jak ja ciebie chcę
Ale coś mi mówi, że to się skończy źle

Jesteś dla mnie piękny tak
Że brakuje tchu, gdy widzę Cię
Kochać cię to straszny czas
Nie mogę nic, tylko trwać

Jesteś dla mnie piękny tak
Że brakuje tchu, gdy widzę Cię
Kochać cię to straszny czas
Nie mogę nic, tylko trwać

Mogę tylko patrzeć jak idziesz z nią, kochasz ją

Kochać cię to straszny czas
Nie mogę nic, tylko trwać

Patrzeć jak, patrzeć jak.. idziesz z nią
Kochasz ją, jesteś z nią…
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Utwór „Niebo” to trzeci singel Agnieszki Chylińskiej pochodzący z 2010 roku promujący jej album Modern Rocking. Piosenka traktuje o sile miłości, która odrzuca racjonalne myślenie i powoduje, że człowiek traci wszystkie zmysły. Wokalistka znajduje się w podobnej sytuacji. Pragnie sobie zaufać, jednak nie wie w jaki sposób. Za każdym razem kiedy w zasięgu jej wzroku pojawia się ukochany mężczyzna, Chylińska daje się porwać emocjom i odrzuca cały realny świat. Choć na chwilę pragnie dać ponieść się pozytywnemu uczuciu, które zabiera ją daleko stąd w bezpieczne miejsce.

 

Szczęśliwe chwile nie trwają jednak długo. Przeczucia wokalistki utwierdzają ją w przekonaniu, że ta miłość skończy się źle. Chciałaby odrzucić silne uczucie i posłuchać samą siebie. Niestety uczucia są zbyt silne i nie dają za wygraną. Jednocześnie sprawiają Chylińskiej ból, ponieważ jest to miłość zakazana. Mężczyzna nie jest wolnym człowiekiem. Posiada ukochaną, która darzy go tym samym uczuciem. Wokalistce nie pozostaje nic innego jak tylko marzyć o byciu razem. Nie będzie to jednak możliwe.

 

17 października odbyła się premiera teledysku nakręconego w Chełmie. Za reżyserię video-klipu odpowiada Jacek Kościuszko. W tym samym dniu na portalu Plejada pojawiła się wypowiedź wokalistki dotycząca teledysku: „Z wielką radością oddaję w Wasze ręce mój najnowszy teledysk do piosenki „Niebo”. To ostatni singiel promujący płytę „Modern Rocking”. Cieszę się, że udało mi się zrealizować kolejne ogromne marzenie dotyczące tej płyty, jakim było zrealizowanie mini filmu kostiumowego”. Wokalistkę możemy obserwować w różnorodnej scenerii oraz bogatych kostiumach scenicznych.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie Modern Rocking
2.
1,7k
3.
1,7k
4.
1,1k
5.
829
6.
814
7.
812
8.
607
9.
553
Najpopularniejsze od Agnieszka Chylińska
Polecane przez Groove
Popularne teksty