Lubię Mówić Z Tobą
Akurat
Album: Pomarańcza
Gatunek: Rock, Punk Rock, Ska
4,4k
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Kiedy z serca płyną słowa
Uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
Dając chętnym szczere złoto

I dlatego lubię mówić z Tobą
I dlatego lubię mówić z Tobą

Każdy myśli to co myśli
Myśli sobie moja głowa
Może w końcu mi się uda
Wypowiedzieć proste słowa

I dlatego lubię mówić z Tobą
I dlatego lubię mówić z Tobą
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„Lubię Mówić Z Tobą” to kawałek o potędze słowa. Rozmowa jest jednym ze sposobów interakcji z innymi ludźmi i warto uświadamiać sobie, jak wielka tkwi w niej moc. To właśnie za pośrednictwem konwersacji jesteśmy w stanie przekazywać nasze myśli drugiemu człowiekowi. Mowa kształtuje myślenie, a myślenie kształtuje mowę i jest to relacja niemożliwa do rozerwania.

 

Ten kawałek, mimo swojej niesamowitej prostoty, idealnie oddaje rolę rozmawiania w kształtowaniu się miłości. Możemy zakochać się pod wpływem czyjegoś wyglądu, ale na samych wrażeniach wizualnych nie pociągniemy przecież zbyt długo. To te pamiętne, wielogodzinne wymiany zdań często powodują, że rośnie w nas zainteresowanie, a potem i uczucie.

 

Powiedzieć komuś, że lubi się z nim gadać jest więc naprawdę wielkim komplementem. Oznacza to, że cenimy sobie sposób myślenia, trafność uwag, poczucie humoru innej osoby. W końcu relacja słowo – miłość ma też jeszcze jeden aspekt. Przecież dla chyba każdego z nas dopiero moment, w którym wypowiemy „kocham cię”, te dwa proste, ale jakże ważne słowa, jest chwilą w której to, co nas łączy staje się oficjalne.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Najpopularniejsze od Akurat
Polecane przez Groove
Popularne teksty