595
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Odejdź gdy już będziesz miał mnie dość
Ze mną, trudno żyć problemów sto
Niespokojną ziemię pod stopami ciągle mam
Przy mnie zawsze będziesz sam

Turu tu tu .....

Możesz, krzyczeć na mnie ile chcesz
Pokaż jak szybko w żyłach płynie krew
Będę się uśmiechać, bo w środku jesteś taki sam
Za mocno kochasz tak jak ja

Turu tu tu
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

W piosence „Turu tu tu...” Dąbrowska podkreśla swój ciężki charakter, który bardzo często doprowadza mężczyzn do szaleństwa. U jej boku ciężko jest wytrzymać i sprostać jej oczekiwaniom.

 

Wokalistka bardzo dobrze to rozumie dlatego nie zamierza powstrzymywać ukochanego przed podjęciem tej okropnej decyzji. Jeżeli uzna za słuszne będzie mógł odejść i porzucić miłość swego życia. Droga staje się dla niego wolna i Ania nie zamierza go powstrzymywać.

 

Wokalistka am świadomość, że życie u jej boku wiąże się z setkami problemów i niebezpieczeństw. Tak naprawdę każdy kochanek prędzej czy później odczuje samotność. „Niespokojną ziemię pod stopami ciągle mam. Przy mnie zawsze będziesz sam”.

 

Żadne krzyki i uwagi nie zmienią Dąbrowskiej, która wymaga radykalnej zmiany i naprawy. W gruncie rzeczy ukochany jest podobny do Ani. Kocha tak samo jak ona dlatego nie potrafi odejść. Miłość zwycięża wszystko.

 


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ania Dąbrowska
Polecane przez Groove
Popularne teksty