Saunter
Arca
Album: Arca
Gatunek: Electronic
Producent: Arca
105
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Quítame
La piel de ayer
Quítame
La piel de ayer
Uuh-aah-ooouh
Polskie tłumaczenie
Tekst stworzył(a)
Zdejmij ze mnie
Wczorajszą skórę
Zdejmij ze mnie
Wczorajszą skórę
Uuh-aah-ooouh

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

"Saunter" to dramatyczna opowieść o codziennej walce, której doświadcza Arca. Zmagania z jakimi musi się zmierzyć każdego dnia doprowadzają go do stanu, w którym zdejmuje skórę ze wczoraj i przygotowuje się na nadejście kolejnej porcji nieszczęść.

 

Piosenka jest napędzana niemal terapeutyczną kolorystyką dźwięku. Następnie przychodzą wokale, ilustrujące, jak brutalny może być świat wobec ludzkiej odmienności. Niezrozumienie ze strony drugiego człowieka doprowadza do tworzenia się niepotrzebnej złej energii, która jest źródłem konfliktów.

 

"Zdejmij moją skórę z wczoraj. Zdejmij moją skórę z wczoraj". Ta fraza tekstowa została zaczerpnięta z utworu otwierającego album - "Piel".


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie Arca
1.
256
2.
241
3.
181
4.
148
5.
129
6.
104
7.
84
Najpopularniejsze od Arca
Polecane przez Groove
Popularne teksty