Untitled
Interpol
Album: Turn On The Bright Lights
Gatunek: Rock
Interpol - Interpol jest jednym z zespołów składających się na tzw. muzyczną scenę indie Nowego Jorku. Należy do nurtu odrodzenia garage rock/post punk pierwszych lat trzeciego tysiąclecia, do kt&o... Czytaj wiecej
116
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Surprise, sometimes, will come around
Surprise, sometimes, will come around
I will surprise you sometime
I’ll come around
Oh, I will surprise you sometime
I’ll come around when you're down
Polskie tłumaczenie
Tekst stworzył(a)
Zaskoczenie, czasami, będzie przychodzić
Zaskoczenie, czasami, będzie przychodzić
Ja zaskoczę cię czasami
Ja będę przychodzić
Och, ja zaskoczę cię czasami
Ja będę przychodzić kiedy będziesz w dołku

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Piosenka przedstawia pewną osobę, która mówi swojemu kochankowi, że przyjdzie i zaskoczy jego kochankę, stając się lepszą osobą i będąc tam, kiedy sprawy nie układają się dobrze. Narrator zranił osobę, którą kochał tak wiele razy w przeszłości, i wydaje się, że nic się nie zmieni. Przyznaje, że nawet jeśli trwa to wiecznie, zmieni się, zarówno dla dobra związku, jak i osoby, którą kocha, aby pokazać, że naprawdę mu zależy.

 

„Untitled" jest kawałkiem, który był używany do otwierania programów, na długo przed tym, jak mieliśmy jakiekolwiek plany, aby nagrać płytę. To był sposób na zaprezentowanie zespołu na żywo. A potem, z racji wykonywania jej tak wiele razy, stało się jasne, że to jest nasza muzyka przewodnia, aby ogłosić nasz powrót”.

 

Cała piosenka jest ponura i ociężała. Wydaje się, że linia basu błąka się w tę i z powrotem, jak idiosynkretne barytonowe ruchy Paula Bansa nad arpeggiowanymi gitarami. Czuje się rozproszony i przygnębiony, a Banks przysięga, że ​​wróci (prawdopodobnie) do kobiety, którą kocha. Najwyraźniej tego rodzaju oddanie jest nietypowe dla piosenkarza, ponieważ zaskoczyłoby to jego kochankę.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie Turn On The Bright Lights
1.
473
3.
NYC
222
4.
220
5.
166
6.
115
7.
PDA
110
8.
109
9.
93
11.
82
Najpopularniejsze od Interpol
Polecane przez Groove
Popularne teksty