The Night Before
Riverside
Album: Wasteland
Gatunek: Progressive Metal
24
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Close your eyes
Don't be afraid
I'm with you
This place is safe
We found a camp
We have supplies
They will let us stay the night

Close your eyes
I'll tuck you in
Mum will sing
To make you sleep
Don't mind the noise
They're just the bombs
A part of music for this song

When the night
Begins to fall
You and I
In a safety zone
The former world
Shall not return
But we'll survive intact
Again
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„The Night Before” to utwór, w którym Duda pokazuje nam, że nawet gdy świat zdaje się pogrążać w chaosie i sprawy przybierają naprawdę paskudny obrót wciąż możemy mieć w sobie nadzieję na lepsze jutro. Opowiadając o rodzinie, która kryje się przed bombami, znajdując się w „bezpiecznej strefie” podczas jakiejś wojny jest dla wokalisty symbolem tego, co dzieje się z naszą rzeczywistością. Konfikty narastają, ludzka nienawiść staje się wszechobecna i krok po kroku zbliżamy się do punktu, w którym coś może pęknąć, a cały obecny układ może się zawalić.

 

Otacza nas pełno niesprawiedliwości, przemocy i zła, zmieniających ludzkie życie w piekło, siejących zniszczenie i destrukcję. Zdaniem autora nie oznacza to jednak, że nie mamy szansy na ratunek. Po każdej, nawet najstraszniejszej burzy w końcu przychodzi słońce – my też możemy w końcu opamiętać się, dostrzec to w jak straszliwym kierunku zmierzamy i po prostu zawrócić. To, że teraz rzeczywistość wygląda źle nie znaczy, że może być tylko gorzej i nie damy rady uratować tego, co mamy.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie Wasteland
3.
20
4.
19
6.
16
Najpopularniejsze od Riverside
Polecane przez Groove
Popularne teksty