Oczarowanie
Zbigniew Wodecki
Zbigniew Wodecki - Zbigniew Wodecki to polski muzyk, multiinstrumentalista (grał na skrzypcach, trąbce i fortepianie), kompozytor, aranżer, piosenkarz, aktor i prezenter telewizyjny.   Artysta urodził się... Czytaj wiecej
2,6k
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Czy to tylko chwila?
O nie
Dziś wiem, że to miłość
Na pewno to wiem
Rozświetliło nas światło wszystkich gwiazd
I już żyć bez siebie przestaliśmy umieć

Czy to tylko moment?
O nie
Było nam sądzone
By znów spotkać się
W takiej chwili serce się nigdy nie myli
Kiedy mówi: "Kocham cię"
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„Oczarowanie” to polska wersja popularnego walca autorstwa Fermo Dante Marchetti. Wodecki śpiewa tutaj o tych pierwszych momentach, gdy uświadamiamy sobie budzącą się właśnie w nas miłość do drugiej osoby. Czasami starczy jedna chwila, by kogoś pokochać. Może i to uczucie różni się od dojrzałej relacji, jest jednak równie piękne i całkowicie szczere.

 

Nasze emocje nie zawsze da się kontrolować, dlatego rzadko potrafimy zapanować nad siłą, z jaką potrafi uderzyć nas fascynacja innym człowiekiem. Niektóre związki mają właśnie takie romantyczne początki – miłość od pierwszego wejrzenia, natychmiastowe przeświadczenie że właśnie spotkaliśmy kogoś idealnego, spełnienie naszych marzeń.

 

Ten utwór nie potrzebuje wcale wielu słów, by oddać ogrom emocji, jakie buzują w naszym wnętrzu w momencie takiego oczarowania. Każdy, kto kiedykolwiek przeżył taką chwilę będzie doskonale wiedzieć, o co chodzi wokaliście. Muzyka po raz kolejny udowadnia, że czasem najoszczędniejsza forma przekazuje najpoważniejsze idee.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Zbigniew Wodecki
Polecane przez Groove
Popularne teksty