​raindrops (an angel cried)
Ariana Grande
Album: Sweetener
Data wydania: 2018-08-17
Gatunek: Cover
Producent: Max Martin, Ilya Salmanzadeh
Tekst: Charles Calello, Bob Gaudio
Ariana Grande - Ariana Grande to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i modelka urodzona 26 czerwca 1993 roku w Boca Raton na Florydzie. Artystka początkowo rozpoczynała swoją karierę występu... Czytaj wiecej
818
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
[Verse]
When raindrops fell, down from the sky
The day you left me, an angel cried
Oh, she cried, an angel cried
She cried
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

"Raindrops (anioł zawołał)" to początkowy utwór z czwartego studyjnego albumu Ariany Grande, "Sweetener". Ta piosenka jest coverem "An Angel Cried" The Four Seasons. Chociaż jest to cover ostatniego wersetu "An Angel Cried" The Four Season, tekst ten można powiązać z katastrofą, która miała miejsce na koncercie Ariany (bombardowanie Manchesteru w maju 2017 roku). 

 

Najwyraźniej Grande nie potrafi zapomnieć o tych wydarzeniach i nieustannie przypomina sobie o ofiarach. Wiele piosenek zawartych na albumie "Sweetener" również nawiąże do tego przykrego wydarzenia.

 

Ariana płacze tak jak anioły i nie potrafi pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Wciąż czuje wielki ciężar na swoim sercu i nie potrafi zrozumieć dlaczego świat ponownie zaskoczył ją w sposób negatywny.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ariana Grande
Polecane przez Groove
Popularne teksty