Album: A Real Good Kid
Gatunek: Pop, Folk
Mike Posner - Michael Mike Posner urodził się w Detroit w stanie Michigan, a wychowywał w Southfield. Ukończył Groves High School oraz socjologię na Duke University. W trakcie studiów otrzymał r&oacut... Czytaj wiecej
10
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
[Part 1]

[Intro]
Mwah

[Chorus]
Something's in the way
Oh, something in the way
I know who you are when no one's looking
Just by looking in your face

[Post-Chorus]
I'm liberated

[Bridge]
Our freedom never felt so jammin', baby

[Chorus]
Something's in the way
Oh, something in the way
I know who you are when no one's looking
Just by looking in your face

[Post-Chorus]
I'm liberated

[Part 2]

[Chorus: Mike Posner]
Drip, drip, drip (Drip)
Drip, drip, drip (Drip)
Your eyes, your lies are gorgeous (Drip)
Your eyes, your lies are gorgeous

[Interlude: Mike Posner]
Avicii died, and little homie calls me up, and he's crying. (Drip) I told him, "I'ma be honest with you, if you don't get your shit together, you're next." And the truth is, by the time you hear this song, I don't fuckin' know if he's gon' be alive or not. This is all compounded by the fact that she and I do not speak anymore. I mean, am I the only one here who doesn't know what the fuck is going on? I worked the last ten years. I'm a multimillionaire. I'm thirty years old, it's supposed to all be good. It is not fucking all good. Fuck. And see, no one's really sure how long we were there for. Some say a few hours, others say a few years. All I know is a funny thing happens when you look in someone's eyes that long: you start to see their face unravel, you start to see their most beautiful and their most disgusting parts, you start to see that those are actually the same thing, you start to see them disappear, you start to see your mother, you start to see them, see you, you start to see tears, and you ain't sure who they belong to. Let 'em fall.

[Chorus: Mike Posner]
Drip, drip, drip (Fuck, fuck, fuck, drip, drip, drip, drip, drip)
Drip, drip, drip (Fuck, fuck, fuck, drip, drip, drip, drip, drip)
Your eyes, your lies are gorgeous (Drip, drip, drip, drip, drip, drip)
Your eyes, your lies are gorgeous (Drip, drip, drip, drip, drip, drip)

[Outro: Mike Posner & Jon Posner]
Drip
Drip
Drip
I don't remember you ever running away another time from school classes, you must have. Do you?
Yeah
Did you get caught? What happened to you?
I feel like I'm always running away
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„Drip” to numer o akceptacji cierpienia, o przyzwoleniu na to, by odczuwać ból w swoim życiu, by nie kryć się z trudnymi emocjami, jakie narastają w nas gdy przechodzimy przez trudne chwile. Posner przebył długą drogę, by nauczyć się okazywać słabość i pozwalać sobie na wrażliwość. Śmierć ojca, rozstanie z partnerką i w końcu samobójstwo Aviciego nauczyły go tego, że gromadzenie w sobie bólu i nie wypuszczanie go na zewnątrz przynosi tylko destrukcje, zatruwa nasz umysł doprowadzając do tego, że sami tracimy nadzieję i poddajemy się, dajemy się złamać swoim demonom.

 

Właśnie dlatego Mike nie boi się płakać, nie boi się cierpieć, wiedząc że to po prostu nieodłączna część życia, pierwszy krok na drodze do tego, by stanąć na nogi. Mógłby zamykać swoje uczucia gdzieś głęboko, udawać że wszystko w nim w porządku, ale prędzej czy później ta presja musiałaby znaleźć ujście i to najpewniej w niewłaściwy, destrukcyjny sposób. Stąd też i jego rozbrajająca szczerość – autor nie boi się mówić o tym, że cierpi, że jego życie dalekie jest od ideału i że trudno mu uporać się ze wszystkimi tragediami, jakie spadły na jego życie.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Mike Posner
Polecane przez Groove
Popularne teksty