One More Song
Mike Posner
Album: A Real Good Kid
Gatunek: Pop, Folk
Mike Posner - Michael Mike Posner urodził się w Detroit w stanie Michigan, a wychowywał w Southfield. Ukończył Groves High School oraz socjologię na Duke University. W trakcie studiów otrzymał r&oacut... Czytaj wiecej
22
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
[Skit: Mike Posner & Jon Posner]
Alright man
One more
And then I'm out
And then last one
You want another song?
Nn-mm
Okay
I-I would like another song
Alright
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„One More Song” to numer, który mimo dość skromnej treści niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Słyszymy tutaj tylko krótką wymianę zdań między Posnerem, a jego ojcem. Jego rodzić prosi go o to, by zagrał mu jeszcze jedną piosenkę, a Mike spełnia jego prośbę – to wszystko. Gdy jednak uświadomimy sobie, że ojciec autora zmarł na raka w 2017 roku cały ten kawałek nabiera znacznie mocniejszego znaczenia.

 

Posner zawarł tę rozmowę na swojej płycie, by przypominała mu o jego rodzicu, tak jakby wciąż był przy nim, jakby to dla niego powstała cała ta płyta. W końcu jego ojciec prosi o „ostatnią piosenkę”, zarówno ostatnią na „A Real Good Kid”, jak i ostatnią którą usłyszy w swoim życiu. W ten sposób Mike niejako żegna się ze swoim rodzicem, unieśmiertelnia jedną z ostatnich konwersacji jaką z nim odbył, zmieniając ją w część swojej twórczości, nadając jej o wiele głębszą wartość. Teraz za każdym razem, gdy puści ten krążek będzie mógł czuć się, jakby słuchał go właśnie jego ojciec, dumny z syna, cieszący się jego sukcesem.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Najpopularniejsze od Mike Posner
Polecane przez Groove
Popularne teksty